Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i.

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Základem našeho úspěchu je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká technika - nakladatelství ČVUT

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Jsem seriózní vzdělávací instituce. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Máme znalosti v mnoha oborech. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra německých a rakouských studií Institutu mezinárodních studií

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Naše instituce vám pomůže stát se v budoucnu profesionálním fotografem. Poskytujeme vzdělávání v oblasti architektury. V rámci naší instituce funguje knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola aplikovaných ekonomických studií, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Naše instituce je cestou k dráze profesionálního fotografa. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Naše vzdělávací instituce má i vlastní knihovnu. Naše prostory pro ubytování jsou k dispozici všem studentům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Central European Advertising Art Institute, spol. s r.o.

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Nabízíme studium na vysoké škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Naše mateřská škola podporuje osobní rozvoj dítěte. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti. Naše kurzy podnikání jsou jedněmi z nejlepších v okolí. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Rádi vám poskytneme veškeré své knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická univerzita v Liberci- Vysoká škola

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme ochotní. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Specializujeme se na odborné poradenství. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení pro rozvoj a mezinárodní vztahy

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Můžete u nás získat skvělé znalosti. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda auto, a.s. - Vysoká škola

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku