Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta sportovních studií

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte nabídky našeho ubytování. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně. Jsme specialisté na magisterské obory. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Stavebnictví je jedním z našich obrů. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta národohospodářská

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme studium na vysoké škole. Zabýváme se ekonomikou. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO, s.r.o.

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. U nás najdete i odbornou knihovnu. Využijte nabídky našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, spol. s r.o.

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

University of Northern Virginia - Prague, s.r.o.

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Nabízíme poradenství od profesionálů. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme seriozní vzdělávání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. V rámci naší instituce můžete navštívit i knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola logistiky, o.p.s.

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Pojďte studovat na naši vysokou školu. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor. V rámci naší instituce funguje knihovna. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Jsme znalci v oblasti vzdělávání. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku