Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta podnikatelská VUT, studia MBA

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademická laboratoř materiálového průzkumu malířských děl

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Nabízíme studium v oboru malíř. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Karlova v Praze

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Zabýváme se semináři z různých oblastí. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKCENT College, s.r.o.

Zajistíme vám kvalitní služby v příjemném prostředí. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů. Využijte také služeb naší příjemné knihovny. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský technologický institut, o.p.s.

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Jsme velmi solidní vysokou školou. Rádi vám nabídneme vzdělání v oboru stavebnictví. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola regionálního rozvoje, s.r.o.

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Otevřeli jsme pro vás bohatou knihovnu. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U.S. Business School Praha

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní - Vysoká škola

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Jsme odborníci na poradenství. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Zaručujeme 100% znalost věci. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Využijte možnost stát se fotografem díky naší instituci. Naše knihovna se zaměřuje na knížky pro studenty. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mlynská dolina

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku