Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav pedagogických věd Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Naše střední škola Vám poskytne to nejlepší vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav klinické a molekulární patologie Lékařské fakulty

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pedagogické a školní psychologie Pedagogické fakulty

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výchovy ke zdraví Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Ochotu u nás nehrajeme. Personál naší vzdělávací instituce je schopen díky svým kvalitám poskytnout vzdělání i poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra práva životního prostředí a pozemkového práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Poskytujeme speciální poradenství. Naši zaměstnanci oplývají širokými znalostmi svého oboru. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Naší serioznosti můžete důvěřovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra aplikované matematiky a informatiky Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Poskytujeme odbornou znalost. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra teorie programování Fakulty informatiky Masarykovy univerzity

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Naší doménou je kvalitní poradenství. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologie a molekulární medicíny 2. LF

Máme pro vás neodolatelnou nabídku v příjemném prostředí. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hygieny Lékařské fakulty v Plzni

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra vojenské tělovýchovy Fakulty tělesné výchovy a sportu

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku