Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra interních oborů Lékařské fakulty

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Zakládáme si na seriozním jednání. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojního inženýrství

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomicko-správní fakulta

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Přijďte studovat na naši střední školu. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Poskytujeme knihovnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmaceutická fakulta

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Využijte specializované studium naší vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technologické a inovační centrum ČVUT

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Jsme odborníci na poradenství. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut vzdělávání a poradenství

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Jsme specialisté na předávání znalostí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta tělesné výchovy a sportu

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Jana Amose Komenského Praha

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Neváhejte využít i možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Jsme specialisté na ekonomiku. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku