Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav klinické biochemie a diagnostiky Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Ručíme za seriozní jednání a přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra inženýrské informatiky Fakulty stavební

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Naučíme vás, jak být spolehlivým pracovníkem ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra vyšší geodézie Fakulty stavební

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav jazyků Fakulty strojní

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Máme velké znalosti k učení druhých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra romanistiky Filozofické fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum celoživotního vzdělávání Přírodovědecké fakulty

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Můžete u nás využít službu poradenství. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra kybernetiky Fakulty elektrotechnické

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Provozujeme obchodní akademii zajišťující výuku čtyřletého oboru s možností zaměření na všeobecnou ekonomiku, výpočetní techniku, jazyky a veřejnou správu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie tvůrčího rozvoje, s.r.o.

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Nabízíme studium na vysoké škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Poskytujeme i bakalářské studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku