Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra estetiky Filozofické fakulty

Prioritou naší vzdělávací instituce je nejenom vysoká kvalita poskytovaného vzdělání, ale i příjemné a harmonické prostředí. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Ke svým klientům přistupujeme seriozně. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Poskytujeme i bakalářské studium. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Ochotně se vám přizpůsobíme. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Máme znalosti v mnoha oborech. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Odborně vám poradíme. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav všeobecného lékařství 1. LF

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky 1. LF

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra atletiky Fakulty tělesné výchovy a sportu

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost je pro nás prvořadá. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty v Plzni

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Do vzdělávání investujeme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra matematiky Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku