Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra mikroekonomie a matematických metod Institutu ekonomických studií

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pracovního práva a sociálního zabezpečení Právnické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmakologický ústav 2. LF

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra počítačových systémů a komunikací Fakulty informatiky Masarykovy univerzity

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Rádi Vám nabídneme i možnost poradenství. Nabízíme různé kurzy pro architektury.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum univerzitního sportu Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Jsme velice seriozní institucí. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav jazyků Lékařské fakulty v Plzni

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. U nás se naučíte mnoha znalostem. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyzioterapie Fakulty tělesné výchovy a sportu

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické biochemie a diagnostiky Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Ručíme za seriozní jednání a přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra inženýrské informatiky Fakulty stavební

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Naučíme vás, jak být spolehlivým pracovníkem ve stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra vyšší geodézie Fakulty stavební

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku