Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra geologie Přírodovědecké fakulty

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. S naším vzděláváním získáte nové znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav normální anatomie Lékařské fakulty

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra dějin a didaktiky dějepisu Pedagogické fakulty

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko informačních technologií Pedagogické fakulty

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Využijte možnosti odborného poradenství. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ruských a východoevropských studií Institutu mezinárodních studií

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra správní vědy a správního práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Ochotu našich vyučujících nabízíme na prvním místě. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra práva Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologie Lékařské fakulty v Plzni

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra sportovních her Fakulty tělesné výchovy a sportu

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Nabízíme serioznost ve vztahu ke kolegům i ke klientům. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku