Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra buněčné biologie a genetiky Přírodovědecké fakulty

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Garantujeme seriozní jednání. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa budov Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Na naši mateřskou školu se můžete spolehnout. Zaměstnanci naší základní školy se spolehlivě věnují všem dětem. Naše střední škola učí zábavnou formou. Jsme specialisté na bakalářské obory. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Poskytneme vám komplexní poradenství. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra dějin státu a práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Zaručujeme 100% znalost věci. U nás je ochota vždy zaručena. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro sociální a ekonomické strategie Fakulty sociálních věd

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Zabýváme se ekonomikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziologie 2. LF

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Zaručujeme 100% znalost věci. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Poskytujeme 100% serioznost. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziologie Lékařské fakulty v Plzni

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Jsme seriozní. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra jazyků Fakulty tělesné výchovy a sportu

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Zabýváme se nejen poradenstvím. Vaše znalostí se díky nám zlepší. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku