Nepřehlédněte

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Biologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Vytváříme příjemné prostředí. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazykové centrum Filozofické fakulty

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ústavního práva a mezinárodního práva veřejného Právnické fakulty

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká sbírka mikroorganismů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav východoevropských studií Filozofické fakulty

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. V naší instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Naší doménou je kvalitní poradenství. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Nabízíme studium prestižních magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra německého jazyka Pedagogické fakulty

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Do naší základní školy se budou vaše děti těšit. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra aplikované ekonomie Filozofické fakulty

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Zaměřujeme se na odbornou znalost a dovednost. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav teoretické fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Ve všem potřebném vám poradíme. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra informatiky Přírodovědecké fakulty

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Jsme specialisté na bakalářské obory. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra zoologie a ornitologická laboratoř Přírodovědecké fakulty

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám garantuje serióznost studia.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku