Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav geologie a paleontologie Přírodovědecké fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Nabízíme zaručenou serioznost. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko vědeckých informací Přírodovědecké fakulty

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Poradenství je u nás kvalitní. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Naše školní knihovna má pro vás mnoho zajímavých knížek k půjčení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra sportu Fakulty tělesné kultury

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Studujte kvalitně na naší střední škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav etnologie Filozofické fakulty

Příjemné prostředí je naším krédem. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav pedagogiky a sociálních studií Pedagogické fakulty

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav srovnávací jazykovědy Filozofické fakulty

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NMR laboratoř Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav geologických věd Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Se službami poradenství naší instituce budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra softwarového inženýrství Matematicko-fyzikální fakulty

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Serioznost je pro nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matematický ústav Matematicko-fyzikální fakulty

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Nabízíme seriozní vzdělávání. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku