Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysoké školy

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katedra filosofie a dějin přírodních věd Přírodovědecké fakulty

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naši činnost vykonáváme seriozně. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské etiky Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ukážeme vám ochotu naší školy. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Využijte služby našich vyškolených zaměstnanců. Jsme ta správná instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav bohemistických studií Filozofické fakulty

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. V budově naší vzdělávací instituce je možné využít i poradenství od našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra evropského práva Právnické fakulty

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro archeologii Filozofické fakulty

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Poskytujeme i bakalářské studium. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biochemie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. O naše studenty se ochotně staráme. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Na ochotě si u nás zakládáme. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotný a seriózní přístup zaměstnanců. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky kondenzovaných látek Matematicko-fyzikální fakulty

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra matematické analýzy a aplikací matematiky Přírodovědecké fakulty

Příjemné prostředí naleznete u nás. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut teoretické informatiky Matematicko-fyzikální fakulty

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku