Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Zlínský kraj)

Vysoké školy Zlínský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Uherské Hradiště, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zkušebna stavebně truhlářských výrobků při Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Jsme znalí oboru. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Ochota našich vyučujících je zaručena. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a řádně vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Zabýváme se nejen poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský polytechnický institut, s.r.o.

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Základem našeho úspěchu je serioznost. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku