Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Ústecký kraj)

Vysoké školy Ústecký kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Most, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Detašované pracoviště Most Fakulty životního prostředí

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naši činnost vykonáváme seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna Pedagogické fakulty

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboratoř geoinformatiky Fakulty životního prostředí

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení zdravého životního stylu a environmentální výchovy Pedagogické fakulty

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Zakládáme si na seriozním jednání. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naší základní škole můžete věřit. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Pořádáme kurzy pro fotografy. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum jazykové přípravy Pedagogické fakulty

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. U nás dosáhnete více znalostí. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta sociálně ekonomická

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pedagogické praxe Pedagogické fakulty

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přírodovědecká fakulta

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku