Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Středočeský kraj)

Vysoké školy Středočeský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Kladno, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-východ

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká zemědělská univerzita - Školní zemědělský podnik v Lánech

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra lékařských a humanitních oborů Fakulty biomedicínského inženýrství

Příjemné prostředí naleznete u nás. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. Poskytujeme 100% serioznost. Podporujeme rozvoj znalostí. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás můžete získat bakalářské vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra přírodovědných oborů Fakulty biomedicínského inženýrství

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra biomedicínské informatiky Fakulty biomedicínského inženýrství

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biomedicínské techniky Fakulty biomedicínského inženýrství

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CMC Graduate School of Business, o.p.s.

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Poskytneme vám 100% poradenství. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Našim záměrem je ochotné jednání. Poradíme vám, jak vést vlastní podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta biomedicínského inženýrství

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Využijte našeho kvalitního studia architektury. S našimi semináři budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu. Zaručíme vám odpovídající ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda auto, a.s. - Vysoká škola

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku