Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Středočeský kraj)

Vysoké školy Středočeský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Kladno, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-východ

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CMC Graduate School of Business, o.p.s.

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Poskytneme vám 100% poradenství. S radostí se podělíme o své bohaté znalosti. Našim záměrem je ochotné jednání. Poradíme vám, jak vést vlastní podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta biomedicínského inženýrství

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Personál naší vzdělávací instituce může v případě zájmu nabídnout i poradenství. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Využijte našeho kvalitního studia architektury. S našimi semináři budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Academia Rerum Civilium - Vysoká škola politických a společenských věd, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu. Zaručíme vám odpovídající ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda auto, a.s. - Vysoká škola

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká zemědělská univerzita - Školní zemědělský podnik v Lánech

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra lékařských a humanitních oborů Fakulty biomedicínského inženýrství

Příjemné prostředí naleznete u nás. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. Poskytujeme 100% serioznost. Podporujeme rozvoj znalostí. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás můžete získat bakalářské vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra přírodovědných oborů Fakulty biomedicínského inženýrství

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra biomedicínské informatiky Fakulty biomedicínského inženýrství

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biomedicínské techniky Fakulty biomedicínského inženýrství

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku