Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Plzeňský kraj)

Vysoké školy Plzeňský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Plzeň-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav imunologie a alergologie Lékařské fakulty v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Poskytujeme odbornou znalost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biologie Lékařské fakulty v Plzni

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty v Plzni

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav histologie a embryologie Lékařské fakulty v Plzni

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Jsme znalí oboru. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na osobní kvality zaměstnanců, jejich kultivovaný projev a vyškolení. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav farmakologie a toxikologie Lékařské fakulty v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Odborně vám poradíme. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociálního lékařství Lékařské fakulty v Plzni

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav soudního lékařství Lékařské fakulty v Plzni

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Nejen serioznost je naší doménou. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku