Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Plzeňský kraj)

Vysoké školy Plzeňský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Plzeň-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta právnická Západočeské univerzity v Plzni

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. V rámci vzdělávání předáváme své bohaté znalosti. Využijte znalostí našich vyškolených zaměstnanců. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav tělesné výchovy Lékařské fakulty v Plzni

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Na ochotě si u nás zakládáme. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní Západočeské univerzity v Plzni

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hygieny Lékařské fakulty v Plzni

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Využijte také naší nabídky osobního poradenství. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Máme znalosti v mnoha oborech. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav tělovýchovného lékařství Lékařské fakulty v Plzni

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Důvěřujte naší serioznosti. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biofyziky Lékařské fakulty v Plzni

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické biochemie a hematologie Lékařské fakulty a FN Plzeň

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. V naší instituci vedou poradenské služby pouze kvalifikovaní zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Díky nám se budete moci chlubit svými znalostmi. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty v Plzni

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Do vzdělávání investujeme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské genetiky Lékařské fakulty v Plzni

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku