Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Pardubický kraj)

Vysoké školy Pardubický kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Pardubice - Ústav environmentálního a chemického inženýrství Fakulty chemicko-technologické

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Ochotně se vám přizpůsobíme. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav chemie a technologie makromolekulárních látek při Fakultě chemicko-technologické

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Katedra tělovýchovy a sportu

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce dokázali vytvořit příjemné prostředí a přátelskou atmosféru v interiérech naší budovy. U nás pracuje jen ochotný personál. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Společná laboratoř chemie pevných látek UMCh AV ČR a UPa

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Výzkumné centrum při Fakultě chemicko-technologické

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Poskytujeme odbornou znalost. Poskytujeme speciální poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta zdravotnických studií

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Přepravní laboratoř Dopravní fakulty Jana Pernera

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Můžete u nás využít službu poradenství. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta ekonomicko-správní

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Učíme každého s velkou ochotou. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní fakulta Jana Pernera

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení pro rozvoj a mezinárodní vztahy

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Můžete u nás získat skvělé znalosti. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku