Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Pardubický kraj)

Vysoké školy Pardubický kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oddělení pro rozvoj a mezinárodní vztahy

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Můžete u nás získat skvělé znalosti. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. U nás dosáhnete více znalostí. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta filozofická

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Zaručujeme 100% znalost věci. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Kromě odborného vzdělání poskytuje naše střední škola i všeobecné vzdělání. Využijte možnost stát se fotografem díky naší instituci. Naše knihovna se zaměřuje na knížky pro studenty. Využijte našeho nabízeného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta restaurování

Sídlíme v příjemném prostředí. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Spolehněte se na kvalitní vyškolení našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Dislokované pracoviště Dopravní fakulty Jana Pernera

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Fakulta chemicko-technologická

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav energetických materiálů Fakulty chemicko-technologické

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Poradenství je u nás kvalitní. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav environmentálního a chemického inženýrství Fakulty chemicko-technologické

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Ochotně se vám přizpůsobíme. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav chemie a technologie makromolekulárních látek při Fakultě chemicko-technologické

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku