Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Olomoucký kraj)

Vysoké školy Olomoucký kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Olomouc, Přerov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Pedagogická fakulta

Naše instituce vám nabízí kvalitní vzdělávání vykonávané v příjemném prostředí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra biblických věd Cyrilometodějské teologické fakulty

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Specializujeme se na předávání nových znalostí. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ústavního práva a mezinárodního práva veřejného Právnické fakulty

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči vám a vašim požadavkům. Naši studenti se u nás můžou vždy setkat s ochotou. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Institut celoživotního vzdělávání Filozofické fakulty

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboratoř růstových regulátorů Univerzity Palackého a Akademie věd ČR při Přírodovědecké fakultě

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Centrum pro výuku praktického lékařství Lékařské fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Právnická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. Rozšíříme vaše znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra systematické teologie Cyrilometodějské teologické fakulty

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Přesvědčte se o ochotě zaměstnanců naší školy. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra trestního práva Právnické fakulty

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku