Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Moravskoslezský kraj)

Vysoké školy Moravskoslezský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Karviná, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slezská univerzita v Opavě

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a vyškolení zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Zamiřte také do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra managementu Ekonomické fakulty

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Nabízíme veškerou odbornou znalost. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pedagogiky a andragogiky Pedagogické fakulty

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Naše magisterské obory tu jsou jen pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra chemie Přírodovědecké fakulty

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matematický ústav v Opavě

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Naše základní škola splní vaše náročné požadavky. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Zabýváme se semináři z různých oblastí. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ekonomie Ekonomické fakulty

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Poskytneme vám 100% poradenství. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra speciální pedagogiky Pedagogické fakulty

Příjemné prostředí v interiérech naší budovy se nám podařilo vytvořit díky vkusnému nábytku, květinám a nejrůznějším doplňkům. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou naše instituce nabízí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. V naší mateřské škole nabízíme celou škálu aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyzické geografie a geoekologie Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Naši činnost vykonáváme seriozně. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravská univerzita v Ostravě

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Využijte možnosti navštívit naši knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Zaručíme vám odpovídající ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku