Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Moravskoslezský kraj)

Vysoké školy Moravskoslezský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Karviná, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta elektrotechniky a informatiky

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Důvěřujte naší serioznosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra romanistiky Filozofické fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické farmakologie Lékařské fakulty

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. S radostí se s vámi podělíme o své bohaté znalosti. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni. Naučíme vás stavebnímu řemeslu. Pokud rádi čtete, v naší knihovně se vám dostanou do ruky nové knihy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav cizích jazyků Filozoficko-přírodovědecké fakulty

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Na našich bakalářských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra tělesné výchovy Pedagogické fakulty

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Zaručujeme 100% znalost věci. Źáky naší základní školy učíme nejenom základním vědomostem, ale i konfrontaci s vrstevníky a řešení problémů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra germanistiky Filozofické fakulty

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Pořádáme kurzy podnikání. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav ošetřovatelství a porodní asistence Lékařské fakulty

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Studium našich magisterských oborů je velice žádané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku