Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Moravskoslezský kraj)

Vysoké školy Moravskoslezský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Karviná, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hornicko-geologická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ekonomie Obchodně podnikatelské fakulty

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Poskytujeme odbornou znalost. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra hudební výchovy Pedagogické fakulty

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Poskytujeme 100% serioznost. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziologie a patofyziologie Lékařské fakulty

Příjemné prostředí je naším krédem. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Na serioznost naší vzdělávací instituce se můžete spolehnout. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Naši pracovníci vám odborně poradí. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta elektrotechniky a informatiky

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogická fakulta

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Důvěřujte naší serioznosti. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Přijďte studovat na naši střední školu. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra romanistiky Filozofické fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické farmakologie Lékařské fakulty

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Naučte se něco nového od našich vyškolených zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku