Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Liberecký kraj)

Vysoké školy Liberecký kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Česká Lípa, Liberec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta hospodářská- Vysoká škola

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Poskytujeme i magisterské studium. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta strojní - Vysoká škola

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Jsme odborníci na poradenství. V naší pěkné zavedené knihovně si jistě dokážete vybrat knihy dle svého vkusu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta textilní- Vysoká škola

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Zajišťujeme provoz vysoké školy. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta mechatroniky a mezioborových inženýrských studií- Vysoká škola

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Jsme specialisté na bakalářské obory. Studium našich magisterských oborů je velice žádané. V naší knihovně najdete knížky i pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta pedagogická- Vysoká škola

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Naše střední škola učí zábavnou formou. Jsme specialisté na ekonomiku. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav zdravotnických studií- Vysoká škola

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. U nás se Vám budou věnovat jen vyškolení zaměstnanci. Vrhněte se s námi do bakalářského studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola Karla Engliše, a.s.

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Poskytujeme i bakalářské studium. Neváhejte se přihlásit na naše magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekonomická fakulta

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická univerzita v Liberci

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Naším cílem je předávání znalostí. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akademie J. A. Komenského oblast Česká Lípa

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Poskytujeme semináře z různých oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku