Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Královéhradecký kraj)

Vysoké školy Královéhradecký kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Hradec Králové

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pedagogická fakulta

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Vaše znalostí se díky nám zlepší. Naše mateřská škola podporuje osobní rozvoj dítěte. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti. Naše kurzy podnikání jsou jedněmi z nejlepších v okolí. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Rádi vám poskytneme veškeré své knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmakognozie Farmaceutické fakulty

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické biochemie a diagnostiky Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Ručíme za seriozní jednání a přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra tělesné výchovy Lékařské fakulty v Hradci Králové

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Můžeme Vám zaručit vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Možnost odborného poradenství jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmaceutické chemie a kontroly léčiv Farmaceutické fakulty

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav klinické imunologie a alergologie Lékařské fakulty v Hradci Králové

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Na naše vyškolené zaměstnance je spolehnutí. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav anatomie Lékařské fakulty v Hradci Králové

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Máme velké znalosti k učení druhých. Naši pracovníci vám odborně poradí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmaceutické technologie Farmaceutické fakulty

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav primární a preprimární edukace Pedagogické fakulty - Univerzita Hradec Králové

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Postaráme se o rozvoj vašich znalostí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Nabízíme serióznost při vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biofyziky a fyzikální chemie Farmaceutické fakulty

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Naši vyškolení zaměstnanci nabízí 100% služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku