Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Královéhradecký kraj)

Vysoké školy Královéhradecký kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Hradec Králové

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta vojenského zdravotnictví

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty v Hradci Králové

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Hradec Králové

Příjemné prostředí naleznete u nás. Zaměstnanci naší mateřské školy se intenzivně a spolehlivě věnují všem dětem. Z našeho gymnázia mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra analytické chemie Farmaceutické fakulty

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra interních oborů Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Získáte u nás kvalitní znalosti. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme seriozní vzdělávání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra biologických a lékařských věd Farmaceutické fakulty

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Serioznost je pro nás prvořadá. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra chirurgie Lékařské fakulty v Hradci Králové

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Využijte naší nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Ukážeme vám ochotu naší školy. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská fakulta v Hradci Králové

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Nabízíme vzdělávací kurzy pro fotografy. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku