Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Karlovarský kraj)

Vysoké školy Karlovarský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Cheb, Karlovy Vary

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta ekonomická

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Nabízíme vzdělávací kurzy podnikání. U nás můžete získat bakalářské vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola Karlovy Vary, o.p.s.

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Pomůžeme vám stát se fotografem na úrovni. Jsme škola pro podnikání. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Disponujeme vlastní bohatou knihovnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lázeňské medicíny 1. LF

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum celoživotního vzdělávání Fakulty ekonomické Západočeské univerzity v Plzni

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku