Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Jihomoravský kraj)

Vysoké školy Jihomoravský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Brno-město, Břeclav, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta ekonomiky a managementu

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesnická a dřevařská fakulta

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Naše instituce se dlouhodobě věnuje i odbornému poradenství. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Námi vyškolení zaměstnanci jsou zde pro vás. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rašínova vysoká škola s.r.o.

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Vyučujeme ekonomiku na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra laboratorních metod Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. V naší instituci se věnujeme předávání ověřených znalostí. Specializujeme se na nabírání jen vyškolených zaměstnanců. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na zvyšování kvality vzdělávání, a za tímto účelem vybudovala tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností s výukou. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Ve vzdělávání využíváme serióznost. U nás pracují jen vyškolení pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav stavební ekonomiky a řízení Fakulty stavební

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Poskytujeme vzdělání i v oboru stavebnictví. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut biostatistiky a analýz Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Ručíme za seriozní jednání a přístup. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NMR laboratoř Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. V naší instituci pracují pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav české literatury a knihovnictví Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Provádíme seriozní vzdělávání. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Naše poradenské služby jsou kompletní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Obraťte se na naše poradenství. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Odneste si dobré vzdělání z naší střední školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku