Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Jihomoravský kraj)

Vysoké školy Jihomoravský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Brno-město, Břeclav, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického Brno

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zajišťujeme provoz vysoké školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Právnická fakulta

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Naše instituce nabízí jedinečnou možnost stát se profesionálním fotografem. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Vedeme semináře na různá témata. Poskytujeme i bakalářské studium. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno. Zveme Vám do naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta veterinárního lékařství

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. Přihlaste své děti na naší střední školu. Prioritou našeho gymnázia je vysoká vzdělanost dětí. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny. Poskytujeme také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKADEMIE STING

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty. Záleží nám na tom, aby naši studenti měli velké znalosti z ekonomiky. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra hudební výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci. Základem našeho úspěchu je serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nakladatelství Vutium Vysokého učení technického Brno

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav patologické fyziologie Lékařské fakulty Masarykovy univerzity

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biochemie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. O naše studenty se ochotně staráme. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Garantujeme seriozní jednání. Naší doménou je kvalitní poradenství. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra francouzského jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Dětem naší základní školy poskytneme kvalitní proces vzdělávání a výchovy. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Chcete-li dobré vzdělání, studujte na našem gymnáziu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku