Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Jihomoravský kraj)

Vysoké školy Jihomoravský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Brno-město, Břeclav, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta vojenských technologií

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Jistě oceníte ochotné a seriózní jednání v naší instituci. Poradenství je u nás kvalitní. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Naše bakalářské obory jsou tu jen pro vás. Využijte jedinečné šance přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agronomická fakulta

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Specializujeme se na odborné poradenství. Máme velké znalosti k učení druhých. Máme pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut dalšího vzdělávání

Sídlíme v příjemném prostředí. Všichni členové naší vzdělávací instituce k vám budou jistě ochotní. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Nabízíme vzdělávání na bakalářské úrovni. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra environmentálních studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra psychologie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav teoretické a experimentální elektrotechniky Fakulty elektrotechniky komunikačních technologií

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Nabízíme zaručenou serioznost. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. U nás dosáhnete vzdělání s perfektní znalostí z mnoha odvětví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká sbírka mikroorganismů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav fyziky kondenzovaných látek Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. Zásadně nabízíme jen seriozní jednání. Ochotně se vám přizpůsobíme. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav českého jazyka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Jsme velice seriozní institucí. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra dějin státu a práva Právnické fakulty Masarykovy univerzity

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Zaručujeme 100% znalost věci. U nás je ochota vždy zaručena. Důvěřujte našemu poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku