Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Jihočeský kraj)

Vysoké školy Jihočeský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: České Budějovice, Jindřichův Hradec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vysoká škola aplikovaných ekonomických studií, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VŠ evropských a regionálních studií, o.p.s.

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte možnosti navštívit naši knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Jsme specialisté na ekonomiku. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení jazyků Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Na ochotě si u nás zakládáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení praxe Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut managementu zdravotnictví Fakulty managementu VŠE

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. O naše studenty se ochotně staráme. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum informačních technologií Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Příjemné prostředí je naším krédem. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Poskytujeme odbornou znalost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku