Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Jihočeský kraj)

Vysoké školy Jihočeský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: České Budějovice, Jindřichův Hradec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oddělení praxe Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut managementu zdravotnictví Fakulty managementu VŠE

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. O naše studenty se ochotně staráme. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum informačních technologií Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Příjemné prostředí je naším krédem. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Poskytujeme odbornou znalost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola aplikovaných ekonomických studií, s.r.o.

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VŠ evropských a regionálních studií, o.p.s.

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Využijte možnosti navštívit naši knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta managementu

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem. Jsme specialisté na ekonomiku. Poskytujeme i bakalářské studium. Získejte studiem na našich oborech magisterský titul. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddělení jazyků Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Na ochotě si u nás zakládáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku