Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Hlavní město Praha)

Vysoké školy Hlavní město Praha

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta humanitních studií

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta tělesné výchovy a sportu

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Neváhejte se zapsat na naše semináře. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Svým studentům nabízíme i možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Jana Amose Komenského Praha

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. Neváhejte využít i možnosti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoké učení ekonomické Praha, s.r.o.

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Nabízíme širokou škálu bakalářských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ochrany rostlin Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra Nového zákona Evangelické teologické fakulty

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Na naše poradenství v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Právnická fakulta

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Poradenství je také náplní naší práce. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Na naší instituci se můžete přihlásit i do magisterských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní institut podnikatelství a práva, s.r.o.

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Nabízíme kvalitní výuku zejména ekonomiky. Studujte u nás podnikání. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro histologii a embryologii 1. LF

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku