Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Hlavní město Praha)

Vysoké školy Hlavní město Praha

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Institut ekumenických studií v Praze

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Neváhejte využít bohatých znalostí našich vyučujících. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra finančního práva a finanční vědy Právnické fakulty

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra antropologie a genetiky člověka Přírodovědecké fakulty

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Naše bakalářské obory jsou tu jen pro vás. Pomůžeme vám dosáhnout magisterského titulu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav hydrogeologie, inženýrské geologie a užité geofyziky Přírodovědecké fakulty

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Neváhejte se přihlásit na naše bakalářské obory. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav Dálného východu Filozofické fakulty

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky materiálů Matematicko-fyzikální fakulty

Naše instituce disponuje příjemným prostředím. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pravděpodobnosti a matematické statistiky Matematicko-fyzikální fakulty

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Poradenství je u nás kvalitní. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra pedagogické a školní psychologie Pedagogické fakulty

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Všechny naše bakalářské obory jsou velice perspektivní. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra mezinárodních vztahů Institutu politologických studií

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Osobní zodpovědnost a serioznost je u nás prioritní. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Jsme specialisté na magisterské obory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav lékařské chemie a biochemie 2. LF

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Jsem seriózní vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku