Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Hlavní město Praha)

Vysoké školy Hlavní město Praha

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fakulta informatiky a statistiky

U ná snaleznete příjemné prostředí. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Využijte specializované studium naší vysoké školy. S našimi semináři budete spokojeni. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut ekumenických studií v Praze

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Poskytujeme odbornou znalost. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s.

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. Naše vysoká škola je vyhledávaná mnoha studenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav technické a experimentální fyziky ČVUT

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Náš systém vzdělávání je velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra agroenvironmentální chemie a výživy rostlin Fakulty agrobiologie

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Se znalostmi, které u nás získáte, si zajistíte skvělé uplatnění. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výukové pracoviště praktického lékařství 2. LF

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. U nás si svůj seminář vybere opravdu každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Poskytneme vám 100% poradenství. Personál naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý s vystupováním na úrovni. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel Evangelické teologické fakulty

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biofyziky a informatiky 1. LF

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Katedra technických zařízení budov Fakulty stavební

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Máme znalosti v mnoha oborech. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku