Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Vysoké školy (Hlavní město Praha)

Vysoké školy Hlavní město Praha

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní firmy či instituce působící v oblasti Vysoké školy.

Vysoké školy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Policejní akademie České republiky

Příjemné prostředí naleznete u nás. Naše vzdělávací instituce je díky zkušenostem a vysoké kvalifikaci personálu schopna zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání i odborného poradenství. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Ochotu u nás nehrajeme. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, spol. s r.o.

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Ochota pomoci každému z našich studentů je pro nás důležitá. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

University of Northern Virginia - Prague, s.r.o.

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci. Nabízíme poradenství od profesionálů. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Využijte možnosti přihlásit na náš bakalářský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko mezinárodních studií Jana Masaryka Fakulty mezinárodních vztahů VŠE

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Poskytneme vám 100% poradenství. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Své znalosti v oblasti vzdělávání dokážeme efektivně využít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav dějin a archiv Univerzity Karlovy

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra demografie a geodemografie Přírodovědecké fakulty

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra sociální práce Filozofické fakulty

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anatomický ústav 1. LF

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. V naší instituci využíváme zejména své znalosti. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku