Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Výroba střešních krytin

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Prefa Aluminiumprodukte, s.r.o.

Za kvalitu námi vyrobených stavebnin ručíme. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Zabýváme se výrobou hliníkových oken. Námi vyrobené rolety vám zpříjemní bydlení i pracovní prostředí. Nikdy nebylo tak jednoduché udělat správnou maltu. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drdlík- Výroba střešních krytin

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. Důležité pro naši společnost jsou kvalitní výrobky. Jsme známí a zavedení výrobci oken. Naše plastová okna mají dlouholetou životnost. Jsme dlouholetý výrobce rolet. U nás si můžete zajistit potřebné množství malty. Objednejte si sprchový kout z naší výroby. Těžíme a zpracováváme štěrky pro stavební a betonářskou výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Čábelka - výroba šindele

Kvalitní výroba stavebnin nám vynesla spoustu ocenění od jednotlivců i firem. Naše stavebniny jsou kvalitně uskladněny a ošetřeny. Naše společnost je známá svou pečlivostí ve zpracování stavebnin. Máme dlouholetou tradici ve výrobě rolet. Za kvalitu malty od nás ručíme. Sprchové kouty vycházejí z výrobních linek v dokonalém provedení. Máte-li zájem o námi nabízený štěrk, kontaktujte nás nebo přijeďte přímo k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČERNICKÝ & KUMBÁLEK

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Bezpečnost a nezávadnost našich stavebních produktů splňuje veškeré platné normy. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Zaměřujeme se především na kvalitu. Pečlivě zpracujeme vaše požadavky a co nejdříve vám dáme vědět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Tůma

Kvalitní výroba stavebnin nám vynesla spoustu ocenění od jednotlivců i firem. Dokážeme se vyrovnat s požadavky na pečlivé zpracování vstupních materiálů. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Naše pergoly jsou na trhu již řadu let. Dodáme altán na vaši zahradu. Zhotovíme ploty dle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střechy Praha, s.r.o.

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Nabízíme zakázkovou výrobu oken. Jsme známý výrobce rolet. V naší nabídce máme i cementové zdící malty. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Chuděj,střešní krytina

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Jsme odborníci na výrobu rolet. Jednotlivcům i firmám nabízíme kvalitní maltu. Naše skvělá nabídka se zaměřuje i na sprchové kouty. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Janík- Výroba střešních krytin

Nabízíme výrobu kvalitních stavebnin. Ve výrobě stavebnin preferujeme takové technologie, které se vyznačují vysokou kvalitou. S roletami od nás budete spokojení. Nabízíme maltu pro stavebníky. Zhotovíme na zakázku sprchový kout. Při velkém odběru štěrku poskytujeme výrazné množstevní slevy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umicore Building Products CZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Preferujeme kvalitní poradenství. Naše stavební produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a dle technologie, která splňuje nejpřísnější evropské normy. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. V naší výrobě se pyšníme velkými znalostmi. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Pečlivost zpracování vstupního materiálu je zárukou pro kvalitní finální výrobek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Odehnal - Odehnal & syn

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Dbáme na normy které splňují všechny kritéria. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. Znalost je naší předností pro výrobu stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku