Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Výroba střešních krytin

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Martin Odehnal - Odehnal & syn

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Dbáme na normy které splňují všechny kritéria. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. Znalost je naší předností pro výrobu stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP střechy a fasády CZ, a.s.

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Objevte naše skvělé znalosti ve výrobě. Nabízíme výrobky které splňují požadavky patřičných norem. Ochotně vám poradíme s našimi produkty. Díky naší výrobě stavebnin je vynikající poradenství pro zákazníka samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Filipský - Filko

Zaměřujeme se na výrobu a prodej stavebnin. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Máte-li pochybnosti o kvalitě našich výrobků, začtěte se do referencí našich zákazníků a změníte názor. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu. Nabízíme skvělý výběr prken. Distribuce hranolů je hlavním zájmem naší firmy. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. U nás si můžete zajistit potřebné množství malty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cembrit, a.s.

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Máme dlouholetou tradici ve výrobě rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Dodáme vám kvalitní sprchové kouty. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schauer - dřevostavby

Nabízíme výrobu stavebnin bezkonkurenční kvality. Naše společnost nabízí zákazníkům také poradenství. Ochota našich pracovníků zaznamenávat moderní trendy ve vývoji stavebních materiálů, nám umožňuje rychle reagovat a měnit technologii výroby k ještě větší kvalitě našich výrobků. Představujeme vám produkty našeho výrobního programu, které splňují všechny normy. V oboru výroby stavebnin se naše společnost nachází na předním místě pro svou rychlost. Vyrobíme vám pergolu podle vašeho přání. S výrobou altánů máme bohaté zkušenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šindele dřevěné, s.r.o.

Nabízíme výrobu stavebnin bezkonkurenční kvality. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost. Naše společnost je známá svou pečlivostí ve zpracování stavebnin. Normy každého našeho výrobku jsou splňující. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Naši pracovníci mají potřebné odborné znalosti, čímž je zaručena jejich profesionalita a znalost všech novinek. S naší ochotou a vstřícností budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Kučera - ARRA- průmyslové nátěry

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Naším hlavním profitem firmy je dobrá znalost problému. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. V naší firmě je ochota personálu vždy prioritou. Naše firma je pečlivá ve zpracování a realizaci zadaných zakázek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Weckman steel CR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. Od našeho týmu získáte kvalitní poradenství. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Naše společnost nabízí stavebniny, které vám pomůže vybrat náš ochotný a seriózní tým zaměstnanců. Máme znalosti v různých směrech výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KLEMAT Ostrava, výrobní družstvo

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Kvalita a rychlost je cílem naší výroby stavebnin. Děláme už mnoho let v oboru stavebnictví a víme, jak dosáhnout co největší kvality stavebních produktů. Naše kvalitní okna jsou na trhu již dlouhou dobu. Jsme odborníci na výrobu rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Pro vaši potřebu dodáme štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OMAK ROOF, s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. U nás se setkáte s ochotu a kvalitní informovaností. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Naším hlavním profitem firmy je dobrá znalost problému. Již řadu let dodáváme na trh okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku