Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Pardubický kraj)

Výroba střešních krytin Pardubický kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Chrudim, Svitavy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Martin Odehnal - Odehnal & syn

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Dbáme na normy které splňují všechny kritéria. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. Znalost je naší předností pro výrobu stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Němec - Výroba střešních krytin

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Klademe velký důraz na pečlivost zpracování v oblasti stavebnin. Výrobky, které u nás naleznete, splňují přísné evropské normy, zaručující, že se vám dostane skutečné kvality. Seriózním důkazem kvalitní výroby jsou vracející se spokojení zákazníci. Naše společnost nabízí poradenství v oblasti stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drdlík- Výroba střešních krytin

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. Důležité pro naši společnost jsou kvalitní výrobky. Jsme známí a zavedení výrobci oken. Naše plastová okna mají dlouholetou životnost. Jsme dlouholetý výrobce rolet. U nás si můžete zajistit potřebné množství malty. Objednejte si sprchový kout z naší výroby. Těžíme a zpracováváme štěrky pro stavební a betonářskou výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Janík- Výroba střešních krytin

Nabízíme výrobu kvalitních stavebnin. Ve výrobě stavebnin preferujeme takové technologie, které se vyznačují vysokou kvalitou. S roletami od nás budete spokojení. Nabízíme maltu pro stavebníky. Zhotovíme na zakázku sprchový kout. Při velkém odběru štěrku poskytujeme výrazné množstevní slevy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ODEHNAL & syn

Zabýváme se zejména výrobou stavebnin. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Preferujeme kvalitní poradenství. Naším hlavním profitem firmy je dobrá znalost problému. Jsme známý výrobce altánů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Němec

Kvalitní výroba stavebnin nám vynesla spoustu ocenění od jednotlivců i firem. Kvalita našich stavebních produktů je nadstandardní, takže naše výrobky splňují normu vynikající jakosti. Jsme spolehlivým seriózním výrobcem. Velký důraz klademe na pečlivost zpracování. Máme jistotu, že námi vyráběné stavebniny jsou vysoce kvalitní a bezpečné z hlediska ochrany zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku