Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Královéhradecký kraj)

Výroba střešních krytin Královéhradecký kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Hradec Králové, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Besk, spol. s r.o.

Za kvalitu námi vyrobených stavebnin ručíme. Ochota a vstřícnost k zákazníkům je naší prioritou. Naše kvalita výrobků předčí i konkurenci. Pro vaši potřebu dodáme štěrk. Sprchové kouty vycházejí z výrobních linek v dokonalém provedení. Naše suchá malta vás nikdy nezklame. Stavte z našeho betonu. Profesionální přístup při výrobě rolet činí z našich výrobků dokonalé zboží pro zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IBF Česká republika, spol. s r.o.

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Ochota našich pracovníků zaznamenávat moderní trendy ve vývoji stavebních materiálů, nám umožňuje rychle reagovat a měnit technologii výroby k ještě větší kvalitě našich výrobků. Vyrábíme krásné, moderní rolety. Naše firma zpracovává vysoce kvalitní betonové směsi. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku