Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Kraj Vysočina)

Výroba střešních krytin Kraj Vysočina

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Havlíčkův Brod, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Weckman steel CR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. Od našeho týmu získáte kvalitní poradenství. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Naše společnost nabízí stavebniny, které vám pomůže vybrat náš ochotný a seriózní tým zaměstnanců. Máme znalosti v různých směrech výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Novák - Oriko

Zabýváme se zejména výrobou stavebnin. V poradenství máme skvělé výsledky. Pro nás je rychlost jedním z hlavních zájmů v naší výrobě stavebnin. Normy každého našeho výrobku jsou splňující. Zaměřujeme se především na kvalitu. Velký důraz klademe na kvalitu materiálu a pečlivost zpracování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drdlík

Patříme mezi nejvyhledávanější výrobce těchto stavebních materiálů. Preferujeme kvalitní poradenství. V naší výrobě stavebnin je ochota v komunikaci se zákazníkem vždy na prvním místě. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Představujeme vám produkty našeho výrobního programu, které splňují všechny normy. Zvláštní pečlivost věnujeme prvotnímu zpracování vstupních materiálů a koncovému uskladnění už hotových výrobků. Provádíme zakázkovou výrobu plastových oken..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Filipský - Filko

Zaměřujeme se na výrobu a prodej stavebnin. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Máte-li pochybnosti o kvalitě našich výrobků, začtěte se do referencí našich zákazníků a změníte názor. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu. Nabízíme skvělý výběr prken. Distribuce hranolů je hlavním zájmem naší firmy. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. U nás si můžete zajistit potřebné množství malty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku