Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Jihomoravský kraj)

Výroba střešních krytin Jihomoravský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tehykon, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. Firma má ochotu a chuť pracovat na nových inovacích dosavadních výrobků a rozšířit tak současný sortiment vyráběného zboží. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. Dobrá znalost regionu nás předurčuje stát se největším dodavatelem stavebnin do širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eva Šanovcová - Kalzip

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Pokud jste spokojeni s kvalitou našich výrobků, rádi zpětně uvítáme vaše názory. Zabýváme se výrobou hliníkových oken. Vyrábíme krásné, moderní rolety. Nabízíme maltu v jakémkoli množství. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Naše společnost nabízí velký výběr kvalitních štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKANTAK, s.r.o.

Patříme mezi zavedené firmy ve výrobě stavebnin. Máte-li pochybnosti o kvalitě našich výrobků, začtěte se do referencí našich zákazníků a změníte názor. Jsme spolehlivý výrobce hliníkových oken. Profesionální přístup při výrobě rolet činí z našich výrobků dokonalé zboží pro zákazníka. Mezi produkty naší výroby patří také malty za atraktivní ceny. Dodáme vám kvalitní sprchové kouty. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BORGA s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Pomůžeme vám svými znalostmi na dané téma. Vyrobené stavební produkty rychle expedujeme k našim zákazníkům. Námi vyrobené rolety se stanou luxusním doplňkem vašich domácností. V nabídce máme velmi kvalitní maltu. Naše sprchové kouty vás svou cenou nadchnou. Těžíme a upravujeme štěrky pro firmy i jednotlivce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KONTAKT MORAVIA

Působíme stabilně ve výrobě stavebnin. Vyrobené stavební produkty rychle expedujeme k našim zákazníkům. Zaměřujeme se na výrobu oken. Vyrábíme všechny typy rolet. Naše suchá malta vás nikdy nezklame. Námi vyráběné sprchové kouty vyhovují všem bezpečnostním standardům. Štěrky vám dodáme v jakémkoliv množství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROTOP Bohemia

Naší prioritou je výroba kvalitních stavebnin. Kvalitu našich výrobků zajišťují moderní technologie. Naše společnost nabízí poradenství v oblasti stavebnin. Námi vyráběné rolety pomáhají zlepšit komfort vašeho domova. Nikdy nebylo tak jednoduché udělat správnou maltu. U námi vyráběných sprchových koutů si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou. Dodáváme štěrk dle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Görner

Sledujeme nové trendy ve výrobě stavebnin. Naše firma se specializuje na výrobu stavebnin. Pokud jste se doslechli o kvalitě našich výrobků, znamená to jen tolik, že dobré zpráva se šíří rychle. S naší výrobou stavebnin je spojena vysoká kvalita výrobků. Naše společnost nabízí poradenství v oblasti stavebnin. Využíváme znalostí, které naši zaměstnanci získali praxí v místních i zahraničních firmách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ruukki CZ, s.r.o.

Patříme mezi zavedené firmy ve výrobě stavebnin. Mnohaletá výroba stavebnin nám dává možnost zúročit všechny znalosti a zkušenosti s výrobou tohoto stavebního materiálu. V naší firmě je ochota personálu vždy prioritou. Velký důraz klademe na kvalitu materiálu a pečlivost zpracování. Naše stavební produkty splňují také tolik obávané zdravotní normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KM Beta, a.s.

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Ve výrobě stavebnin se zaměřujeme na seriozní jednání. Kontaktujte nás a oceníte naši ochotu k vzájemné spolupráci. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. Naše výroba stavebnin se drží nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky. Kvalitní beton získáte z naší výroby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku