Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Jihočeský kraj)

Výroba střešních krytin Jihočeský kraj

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Jindřichův Hradec, Písek, Tábor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bebeg, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům. V poradenství máme skvělé výsledky. Velký důraz klademe na kvalitu materiálu a pečlivost zpracování. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Výrobní technologie umožňuje vyrábět naše stavební produkty v kvalitě srovnatelné s velkými evropskými výrobci a splňuje normy platné v EU. Vyjadřujeme ochotu převzít zodpovědnost za námi vyrobené stavebniny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pešek, střešní krytiny

Patříme mezi nejvyhledávanější výrobce těchto stavebních materiálů. Rychle dodáme zhotovené výrobky. Nabízíme seriozní výrobu stavebnin, která je součástí naší nabídky. Jsme spolehliví výrobci stavebnin s ochotnými zaměstnanci, kteří vám poradí ve všem, co potřebujete. Naše stavební produkty, vyráběné dle nejpřísnějších norem, splňují i extrémně náročné požadavky. Naše výroba stavebnin se zabývá pečlivostí zpracování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Permedla

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Naše společnost nabízí poradenství v oblasti stavebnin. Využijte naše znalosti a nové poznatky pro výrobu stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku