Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu > Výroba střešních krytin (Hlavní město Praha)

Výroba střešních krytin Hlavní město Praha

Potřebujete-li nalézt opravdového odborníka v oboru Výroba střešních krytin? Pak vám ho s pomocí naší databáze pomůžeme jednoduše a rychle nalézt k vaší maximální spokojenosti.

Výroba střešních krytin v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Umicore Building Products CZ

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Kvalitu našich výrobků zajišťují moderní technologie. Naše společnost nabízí zákazníkům také poradenství. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. Nabízíme maltu pro stavebníky. Naše skvělá nabídka se zaměřuje i na sprchové kouty. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ONDULINE - stavební materiály, spol. s r.o.

Naše výroba stavebnin je známa svými atraktivními cenami. Vyrábíme také okna. Provádíme zakázkovou výrobu plastových oken. Pyšníme se dlouholetou tradicí vlastní výroby rolet. Vaše stavba potřebuje správný druh malty, který si můžete vybrat u nás. Kvalitní sprchové kouty najdete v nabídce našich produktů. Dodáme vám štěrk vhodný pro podkladní vrstvy i jako přísadu do betonu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prefa Aluminiumprodukte, s.r.o.

Za kvalitu námi vyrobených stavebnin ručíme. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Zabýváme se výrobou hliníkových oken. Námi vyrobené rolety vám zpříjemní bydlení i pracovní prostředí. Nikdy nebylo tak jednoduché udělat správnou maltu. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střechy Praha, s.r.o.

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Nabízíme zakázkovou výrobu oken. Jsme známý výrobce rolet. V naší nabídce máme i cementové zdící malty. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOP střechy a fasády CZ, a.s.

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Objevte naše skvělé znalosti ve výrobě. Nabízíme výrobky které splňují požadavky patřičných norem. Ochotně vám poradíme s našimi produkty. Díky naší výrobě stavebnin je vynikající poradenství pro zákazníka samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iko, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Mezi naše výrobky patří i i kvalitní ploty. Naše firma nabízí velký sortiment štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atme, s.r.o.

Naší prioritou je výroba kvalitních stavebnin. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. V nabídce máme malty za skvělé ceny. Špičková kvalita a spolehlivost to jsou naše sprchové kouty. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prefa Aluminiumprodukte, s.r.o.

Patříme mezi zavedené firmy ve výrobě stavebnin. Vyjadřujeme ochotu převzít zodpovědnost za námi vyrobené stavebniny. Naše firma je velmi seriózní. Naše stavebniny jsou kvalitně uskladněny a ošetřeny. Klademe velký důraz na pečlivost zpracování v oblasti stavebnin. Rychle a včasně reagujeme na požadavky našich zákazníků. Vyrobíme pro vás různé hliníkové produkty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RICHTER - Pizarras, s.r.o.

Sledujeme nové trendy ve výrobě stavebnin. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. Kvalitu našich výrobků zajišťují moderní technologie. V naší firmě najdete ochotné a vstřícné zaměstnance. Znalost technického postupu výroby a profesionalita našich zaměstnanců nám předurčuje stát se významným výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů. Zaměřujeme se hlavně na pečlivost zpracování. Naše stavební produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a dle technologie, která splňuje nejpřísnější evropské normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kavka - klempířství

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Naše firma disponuje i kvalitním poradenstvím. Máme velké znalosti v oblasti výroby stavebnin. Přesvědčte se přímo na naší prodejně. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Nabízíme výrobky které splňují požadavky patřičných norem. Ocenili bychom seriózní jednání při zadávání vaší objednávky. Pro nás je rychlost jedním z hlavních zájmů v naší výrobě stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku