Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu

Výroba stavebního materiálu

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Výroba stavebního materiálu, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CZP Stropy, s.r.o.

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. Distribuce betonu je hlavním zájmem naší firmy. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. V oblasti stavebnin nabízíme sprchové kouty. Štěrky z naší firmy získáte za výborné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Fejta - výroba stavebního materiálu

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Tvárnice vyrábíme s důrazem na kvalitu. Zaměřujeme se na kvalitní výrobu cihel. Nabízíme štěrky různé hrubosti. Zhotovíme ploty dle vašich požadavků. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Zaměřujeme se na nabídku malty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TryMat, spol. s r.o.

Zabýváme se zejména výrobou stavebnin. Zabýváme se výrobou plastových oken. Dokážeme vyrobit jakoukoli bránu podle vašeho zadání. Naše firma vyrábí rolety už mnoho let. V naší nabídce naleznete maltu vysoké kvality. Pro vaši koupelnu vyrobíme sprchový kout na míru. Zabýváme se prodejem štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okna Tanvald s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Jsme seriozní výrobce stavebnin, který nabízí mnoho kvalitních produktů. Všechny vaše objednávky vyřídíme rychle a spolehlivě. Rádi a ochotně vám pomůžeme s výběrem materiálu. Naše stavební produkty splňují také tolik obávané zdravotní normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKAPO spol. s r. o.

Naše výroba stavebnin je známa svými atraktivními cenami. Využíváme znalostí, které naši zaměstnanci získali praxí v místních i zahraničních firmách. Základní vlastností našich výrobků je prvotřídnost materiálů a jejich pečlivé zpracování. Pokud hledáte seriózního výrobce a dodavatele stavebnin, nabízíme vám své služby. Ve výrobě stavebnin preferujeme takové technologie, které se vyznačují vysokou kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mayr - Melnhof Holz Paskov, s.r.o.

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. Zdarma vám ochotně poradíme a pomůžeme při objednávce našich produktů. Naše výroba používá materiál splňující normy. Patříme mezi výrobce stavebnin, kteří jsou známí svou seriozností. Naše výroba stavebnin je známá svým kvalitním poradenstvím. Na požádání vám dovezeme dřevěné hranoly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Dudek

Působíme stabilně ve výrobě stavebnin. Naše výrobky prodává naše kvalita. Mimo dobrou znalost technologie výroby máme možnost pracovat s různými druhy materiálů. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Ve výrobě stavebnin nabízíme i kvalitní poradenství. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Dbáme na normy které splňují všechny kritéria..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Truhlářství - Modelárna Zdeněk Pospíšil

Sledujeme nové trendy ve výrobě stavebnin. Jsme seriózní, dynamickou a spolehlivou výrobní společností s mnohaletým působením na trhu se stavebninami. Vždy vám ochotně poradí náš vyškolený personál. U námi vyráběných dveří zaručujeme vysokou kvalitu a dlouhou životnost. V našem sortimentu výroby nabízíme i různé tipy nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AB.Pila Antonín Bendák

Stavebniny z naší výroby jsou kvalitní a cenově dostupné. Serióznost je pro naši výrobu stavebnin důležitá. Zaměřujeme se na pečlivé zpracování vašeho požadavku. Jsme výrobci kvalitních mříží. Zabýváme se kovovýrobou. Zaměřujeme se na výrobu plotů. Komponenty pro váš nábytek najdete v našem sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Sommer - cihelna Brázdim, spol. s r.o.

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Naše společnost se vždy zaměřuje na kvalitní poradenství. Naše kvalita výrobků předčí i konkurenci. Normy každého našeho výrobku jsou splňující. Naše cihly jsou skvělé pro všechny zdi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku