Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní kluby a mužstva > Volejbalové kluby a mužstva (Plzeňský kraj)

Volejbalové kluby a mužstva Plzeňský kraj

Profesionální služby v oblasti Volejbalové kluby a mužstva, vám prostřednictvím našeho uceleného přehledu firem a organizací nabízí skuteční odborníci. Neváhejte jich využít.

Volejbalové kluby a mužstva v okresech: Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

VK Tachov

Naše firma poskytuje různé sportovní služby. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Naše tréninky může využít každý zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volejbalový klub Rokycany

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Pomůžeme s organizací vašich výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

USK Slavia Plzeň o.s.

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Staráme se o vaši spokojenost nabídkou spolehlivých sportovních služeb. Při prodeji sportovního zboží vám ochotně poradíme. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Plzeň-Hradiště

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Využijte našich kvalitních velkoobchodních služeb. Nabízíme prodej sportovního zboží. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Provozujeme sportovní maloobchod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volejbalový klub Kralovice

Zaměstnanci naší firmy vám rádi poradí ohledně sportu. Specializujeme se na prodej sportovních výrobků. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Zajistíme vám komplexní sportovní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku