Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vinné sklepy

Sháníte-li odborníka na oblast Vinné sklepy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

Tipy: Vinárna, Vinotéka, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní, Slámové

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jarmila Nešporová, víno a slivobice

Navštivte náš vinný sklep. Náš vinný sklep vás překvapí svou čistotou. Z naší ochoty budete nadšení. Užijte si svůj volný čas v příjemném prostředí našeho sklípku. Náš vinný sklep pořádá degustace vín.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep U Sedlářů

V našem vinném sklepě jste kdykoli vítáni. Kvalitu našich služeb zaručeně oceníte. V našem sklípku očekávejte čistotu. V příjemném prostředí našeho sklípku si můžete kdykoli odpočinout. Zamilujete si blízkost našeho sklípku k přírodě. Vyznačujeme se maximální ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné vinařství Jedlička & Novák, Bořetice, a.s.

Náš vinný sklep vás příjemně překvapí. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a za skvělé ceny. U nás si pochutnáte na přívlastkovém vínu. Při ochutnávce Vám nabídneme i archivní víno. Zajišťujeme také degustace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep Herbenka

Náš vinný sklep vás příjemně překvapí. V našem sklípku nabízíme kvalitu. Nacházíme se ve velmi příjemné prostředí. Náš vinný sklep je také ideálním místem pro pořádání společenských akcí. Nabízíme také uspořádání Vaší oslavy. K zábavě můžete využít šipky. Zajišťujeme příjemné ubytování. Moravské víno je v našem vinném sklepě to nejlepší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Kopeček - provoz vinného sklepu

Z našeho vinného sklepu budete nadšení. V našem sklípku nabízíme kvalitu. K zábavě můžete využít šipky. Naši vinotéku zaručeně oceníte. Nabízíme výborné moravské víno prvotřídní kvality. U nás si užijete skvělou oslavu. Nabízíme velmi kvalitní slámové víno. Z naší vinotéky si můžete vybrat i kvalitní vína v dárkovém balení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Hort - víno

Náš vinný sklep vás příjemně překvapí. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. S naší vinotékou budete maximálně spokojeni. Naše přívlastková vína jsou nejlepší v okolí. V naší nabídce najdete také jakostní víno. Známkové víno z naší nabídky si zamilujete. V našem vinném sklepě můžete využít možnosti degustace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký vinný sklep

Rádi Vás přivítáme v našem vinném sklepě. Krásná příroda Vás osloví v blízkosti našeho sklípku. Náš personál přistupuje ke každému vašemu požadavku maximálně ochotně. V našem sklípku poskytujeme kvalitu. V našem sklípku dbáme zejména na čistotu. Vytvoříme vám velmi příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep U Kazdů

Připravili jsme pro vás stylový vinný sklep. Pečujeme o maximální čistotu. V našem sklípku nabízíme kvalitu. V blízkosti našeho vinného sklepu je krásná příroda. Nabízíme také uspořádání Vaší oslavy. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. Můžete využít také naše ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklípek U Zvonu

V našem vinném sklepě jste kdykoli vítáni. Náš podnik se vyznačuje ochotným přístupem. Naše točené pivo si zamilujete. Přijďte k nám ochutnat kvalitní moravské víno. Máme pro vás v nabídce výborné jídlo. I pivo najdete v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecké vinné sklepy

Neváhejte a navštivte náš stylový vinný sklep. Ochota je v našem sklípku na prvním místě. V blízkosti našeho vinného sklepu je krásná příroda. Věnujeme se tomu, aby u nás byla maximální čistota. Nacházíme se ve velmi příjemné prostředí. Rádi pro Vás uspořádáme Vaši oslavu. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku