Nepřehlédněte

Vinné sklepy

Sháníte-li odborníka na oblast Vinné sklepy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

Tipy: Vinárna, Vinotéka, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní, Slámové

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Beránek - Vinný sklep U Žíznivého mnicha

V našem vinném sklepě jste kdykoli vítáni. Snažíme se vám poskytnout maximální kvalitu. Užijte si svůj volný čas v příjemném prostředí našeho sklípku. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. U nás máte možnost ochutnat skvělé sudové víno. U nás si pochutnáte i na lahvovém víně. Využijte naši nabídku na neodolatelné rauty. V naší nabídce najdete také moravské víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcibiskupské vinné sklepy Kroměříž, spol. s r.o.

Využijte nabídku našeho vinného sklepu. Z naší ochoty budete nadšení. V našem sklípku dbáme zejména na čistotu. Předností naše sklípku je velmi příjemné prostředí. V blízkosti sklípku můžete obdivovat přírodu. Vychutnejte si kvalitu v našem sklípku. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zámeček Mikulov, ubytování.

V našem vinném sklepě jste kdykoli vítáni. Poskytujeme maximálně kvalitní služby. Naši hosté si mohou dojednat i uspořádání oslavy. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. Jsme ochotní vám zajistit salonek. Součástí našeho vinného sklepu je i ubytování. Navštivte naši restauraci s vinným sklepem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Šoman-vinný sklep

Rádi Vás přivítáme v našem vinném sklepě. Poskytujeme maximálně kvalitní služby. Zajistíme vám také ubytování. V našem vinném sklepě máme k dispozici i přívlastková vína. Nabízíme možnost degustace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Stávek-vinný sklep

Náš vinný sklep vás příjemně překvapí. I vy se přesvědčte o ochotě našeho personálu. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. V rámci našeho vinného sklepu můžeme zajistit také ubytování. V našem vinném sklepě máme k dispozici i přívlastková vína. V naší nabídce najdete také archivní víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský sklípek

Neváhejte a navštivte náš stylový vinný sklep. Přijďte k nám na kvalitní víno. V našem sklípku můžete čekat čistotu. Nacházíme se ve velmi příjemné prostředí. V naší nabídce najdete také moravské víno. U nás si můžete k vínu objednat i jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep Monarch

Zavítejte do našeho vinného sklepa. Můžete se těšit na naše velmi příjemné prostředí. V našem sklípku dbáme zejména na čistotu. V blízkosti našeho sklípku je krásná příroda. Snažíme se vám poskytnout maximální kvalitu. Zajišťujeme také degustace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklep Pod horou

Rádi Vás přivítáme v našem vinném sklepě. V blízkosti našeho sklípku je krásná příroda. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. Využijte naší možnosti ubytování u vinného sklípku. Nabízíme výborné moravské víno. V naší nabídce najdete také přívlastkové víno. V našem vinném sklepě můžete využít možnosti degustace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Bílková - Rodinné vinařství Bílkovi

Využijte nabídku našeho vinného sklepu. Nabízíme pouze kvalitní produkty a služby. Pokud nechcete jen sedět, můžete si u nás zahrát šipky. Můžete využít také naše ubytování. Degustaci našich vín zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinotéka Moravěnka

Zavítejte do našeho vinného sklepa. Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředí našeho sklípku. Náš podnik se vyznačuje ochotným přístupem. U nás máte možnost ochutnat skvělé točené pivo. Náš vinný sklep podává i jídlo. V našem vinném sklípku nabízíme i pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku