Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vinárny, vinotéky

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Vinárny, vinotéky, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Tipy: Ubytování, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vinárna U Bielase

Máme pro Vás nabídku těch nejlepších vín na trhu. U nás si víno vypijete v příjemném prostředí. V naší vinotéce vám ochotně poradíme s výběrem toho správného vína. V naší vinárně vám k vínu nabídneme skvělé občerstvení. Jsme vinotéka, která se zaměřuje na víno o vysoké kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pod radničním kolem, vinárna

S naší nabídkou vín budete spokojeni. V naší vinárně ochutnáte vždy jen kvalitní vína. Rádi vás obsloužíme také na naší zahrádce. V naší vinárně si můžete zahrát i šipky. Naše vinárna vám nabízí kvalitní degustační menu. Rezervujte si u nás místo na degustaci moravského vína. Dejte si k našemu vínu i dobré jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Morava - Vinárna

Máme pro Vás nabídku těch nejlepších vín na trhu. V naší vinárně vám k vínu nabídneme skvělé občerstvení. Nabízíme Vám příjemné prostředí pro výběr kvaltních vín. V naší vinotéce vám ochotně poradíme s výběrem toho správného vína. V naší vinárně Vám nabídneme vždy kvalitní víno. Vyzkoušejte netradiční sortiment vín naší vinárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fan Tomas

Jsme tím správným místem, pokud si chcete vybrat z opravdu široké nabídky vín. V našem podniku je ochota a kvalita obsluhy vždy samozřejmostí. K vínu vám u nás nabídneme skvělé občerstvení. V našem podniku nabízíme příjemné prostředí, kde se budete cítit vždy skvěle. Neváhejte a rezervujte si místa v naší vinárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Krkavců

Vyzkoušejte naši nabídku českých i zahraničních vín. Naše vinárna se vyznačuje velkou ochotou. K vínu si u nás můžete dát i občerstvení. Přijďte si k nám vychunat skvělé víno v příjemném prostředí. Naše vinárna Vám nabízí i možnost zahrát si šipky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Černohouz - Denní vinárna M + V

Jsme vinotéka, která se specializuje na zahraniční nabídku vín. U nás najdete jen kvalitní vína. Přijďte si k nám vychunat skvělé víno v příjemném prostředí. V naší vinárně si můžete posedět i na zahrádce. Naše pokrmy mezinárodní kuchyně jsou vyhlášené. V naší vinárně vám nabídneme pouze kvalitní vína. V naší vinotéce nakoupíte široký sortiment českých vín..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinotéka U Špuntu

Vyzkoušejte naši nabídku českých i zahraničních vín. Naše vinárna se vyznačuje velkou ochotou. K vínu vám u nás nabídneme skvělé občerstvení. Přijďte si k nám vychunat skvělé víno v příjemném prostředí. Rádi vás přivítáme v prostorách naší vinárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Švajda - Vinárna U Karla

Máme pro Vás pestrou nabídku vín. Připravíme vám také alkoholické nápoje podle vašeho přání. V naší vinotéce nabízíme i nealkoholické nápoje. Vyzkoušejte u nás naše kvalitní šipky. K našemu vínu Vám připravíme i jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna U Tří Hrochů

Přijďte do naší vinotéky vyzkoušet širokou nabídku vín. V naší vinotéce vám ochotně poradíme s výběrem toho správného vína. Nabízíme Vám příjemné prostředí pro výběr kvaltních vín. Navštivte naši vinárnu, kde naleznete víno v té nejlepší kvalitě. Zabýváme se prodejem sudového vína. Našim zákazníkům nabízíme také výběr z několika druhů piv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna - Vinárna Svaté peklo

Máme pro Vás nabídku těch nejlepších vín na trhu. Rezervujte si místo na naší stinné zahrádce. Rádi vám zapůjčíme veškeré vybavení na šipky. Jsme specialisté na výběr vína k české kuchyni. Rádi vám zajistíme jídlo z naší restaurace. U nás vám nabídneme především české víno. Rádi vám připravíme vybraná jídla. Kromě vína prodáváme i pivo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku