Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vinárny, vinotéky

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Vinárny, vinotéky, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Vinárny, vinotéky v krajích:

Tipy: Ubytování, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lichna Trade CZ, s.r.o.

Naše vinotéka má největší nabídku vín v okolí. Naše vinárna Vám pomůže s Vaší oslavou. U vína můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. Využijte možnosti zahrát si bowling. Pokuste se u nás překonat rekord v šipkách. Vychutnejte si víno v našem útulném salonku. Kvalitní gurmánský zážitek vám nabídnou jídla z menu naší restaurace. Neváhejte navštívit naši vinárnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna ŠÁRKA

Jsme tím správným místem, pokud si chcete vybrat z opravdu široké nabídky vín. Ochutnejte speciality z našeho grilování. Máme zkušenosti s pořádáním všech typů oslav. Využijte možnosti vyzkoušet si u nás šipky. Naše vinárna má k dipozici prostorný salonek. Svým hostům nabízíme také ubytování. Vychutnejte si víno v naší specializované restauraci. Vaše chvíle u nás vám zpříjemní živá hudba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna Pěna dní

Naše vinárna má pro Vás širokou nabídku vín. Provozujeme vinárnu s ochotným personálem, kam se budete rádi vracet. Naše vinárna prodává velice kvalitní víno. Přijďte si k nám vychunat skvělé víno v příjemném prostředí. Naše vinárna Vám nabídne i různé občerstvení. Navštivte naši vyhlášenou vinárnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna Michal Rovenský

Naše nabídka vín je tu pro Vás. Našim zákazníkům nabízíme výběr ze široké nabídky kvalitních vín. Rádi se postaráme o organizaci vaší oslavy. U nás si k vínu můžete zahrát i šipky. Vyzkoušejte netradiční sortiment vín naší vinárny. V naší vinotéce najdete široký sortiment kvalitních vín. U nás si můžete objednat také pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medusa

Jsme odborníky na nabídku kvalitních vín. V naší vinotéce vám k degustaci vín připravíme malé občerstvení. Zaměstnanci naší vinotéky jsou velice ochotní. Do příjemného prostředí naší vinárny se vždy budete rádi vracet. Najdete u nás kvalitní vína a další pochutiny. Z naší nabídky alkoholických nápojů si své víno jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Zlatý Šlojíř

Jsme vinárna, která se specializuje na domácí nabídku vín. V naší vinotéce vám k degustaci vín připravíme malé občerstvení. Náš podnik nabízí kvalitní víno, které si opravdu vychutnáte. V našem podniku nabízíme příjemné prostředí, kde se budete cítit vždy skvěle. Naše vinárna se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinárna Hans

Vyzkoušejte naši nabídku českých i zahraničních vín. Náš podnik nabízí kvalitní víno, které si opravdu vychutnáte. K vínu si u nás můžete dát i občerstvení. Jsme vinotéka s příjemným prostředím. Nabízíme velký výběr kvalitních vín, s jejichž výběrem vám ochotně poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecká vinárna Hošťálková

U nás najdete největší nabídku vín na trhu. Nabízíme kvalitní vína, která si u nás můžete vychutnat v příjemném prostředí. V naší vinotéce Vám nabídneme i občerstvení. Nabízíme to nejlepší víno a vždy ochotný personál. V naší vinárně Vám nabídneme vždy kvalitní víno. Přijďte si to k nám rozdat v šipkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Vlasatý - Vlasatý a spol.

Jsme nejlepší na trhu v oblasti nabídky vín. Našim zákazníkům nabízíme výběr ze široké nabídky kvalitních vín. Pro nás je ochota a příjemné vystupování samozřejmostí. Naše vinotéka poskytuje příjemné prostředí. Vyzkoušejte výborná vína z naší vinotéky. Prodáváme i česká vína. Nakoupili jsme pro vás také zahraniční vína..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VinCafé Mía - Vinárna

Naše nabídka vín je tu pro Vás. Naše vinárna Vám nabídne i různé občerstvení. Navštivte naši vinárnu s velkým výběrem vín a ochotnou obsluhou. V našem podniku nabízíme příjemné prostředí, kde se budete cítit vždy skvěle. U nás najdete jen kvalitní vína.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku