Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Veterinární péče

Uvažujete nad Veterinární péče, podívejte se na náš seznam Veterinární péče. Potřebujete-li Veterinární péče, pak si neváhejte prohlédnout naše stránky, zde naleznete ty nejlepší.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Zdeněk Mandelíček-veterina

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. ZDENĚK VEPŘEK - PRAKTICKÝ VETERINÁRNÍ LÉKAŘ

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. U nás je vždy příjemné prostředí. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Uherské Hradiště

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Preferujeme individuální přístup. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Poskytujeme systematickou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Michal Jiřička

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Naše veterinární ordinace poskytuje zdravotnické služby vašim domácím mazlíčkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Oldřich Burda

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Libor Vlček

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Zdeněk Andreas

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Alena Prokešová

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Svým klientům garantujeme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Miroslav Kraus

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Objednat se u nás můžete také na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jolana Snížková

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Můžete také využít naše poradenství. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku