Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurace > Vegetariánské (Středočeský kraj)

Vegetariánské Středočeský kraj

Na našich stránkách naleznete v katalogu kontaktů, který jsme pro vás vytvořili, jen ověřené a kvalitní restaurace, které nabízejí vegetariánské menu.

Vegetariánské v okresech: Kladno, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vege Vitálka

Provoz vegetariánské jídelny

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rychta

Nabízíme domácí hamburgery, čerstvé saláty, veganské pokrmy. K dispozici je fotbálek, živé koncerty a ubytování. Zaměřujeme se pouze na výrobky z čerstvých surovin a v bio kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Ksandr

Zabýváme se prodejem zdravé výživy. Provozujeme vegetariánskou restauraci. Nabídka mouky, těstovin, obilných kaší, čajů, nápojů, tofu a sojanéz. Možnost rozvozu zboží. V nabídce máme také výrobky pro bezlepkovou dietu a pro diabetiky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Vikabar

Provozování restaurace s nabídkou obědů, večeří a specialit. Možnost pořádání společenských akcí, rautů či svateb. Nabídka cateringových služeb. Zajištění studených i teplých předkrmů, salátů, polévek, vegetariánských jídel, těstovin, jídel z kuřecího i vepřového masa a dalších pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café restaurant Zámek

Kavárna a restaurace v klidné části zámeckého příkopu na poděbradském náměstí. Nabízíme bezbariérový přístup, dětský koutek, letní zahradu, pořádání akcí a svatebních hostin, Wi-Fi. Čepujeme nepasterizované, nefiltrované pivo Hendrych.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku