Nepřehlédněte

Věděcko-technická centra a spolky

Nemusíte rozumět všemu, katalog firem vám doporučí ty nejlepší, kteří umí to ostatní. Naše databáze firem zabývající se oblastí Věděcko-technická centra a spolky je zde připravena právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FIAT KLUB OSTRAVA

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genetická společnost Gregora Mendela

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi vás budou kuželky bavit. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro kybernetiku a informatiku

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. V našem sdružení preferujeme serioznost Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Ochotně spolupracujeme. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro odborně technické zjišťování příčin leteckých nehod

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Petrovice u Karviné

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Našim členům přinášíme možnost setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední automotoklub České republiky

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Jsme velice seriózní organizací. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renault club Praha AČR

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VW Brouk klub Praha

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Náš spolek je velice seriózní. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Uvítáme Vás při společném setkávání. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Třeboň

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Odpovídáme za serioznost. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Členové naší organizace jsou velice ochotní. K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká astronomická společnost

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Zabýváme se pořádáním táborů. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku