Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Věděcko-technická centra a spolky

Nemusíte rozumět všemu, katalog firem vám doporučí ty nejlepší, kteří umí to ostatní. Naše databáze firem zabývající se oblastí Věděcko-technická centra a spolky je zde připravena právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HR RACING TEAM

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto Rallye Cross, s.r.o.

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Poskytujeme také službu poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Jsme velice ochotnou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení na ochranu proti rušivým elektromagnetickým vlivům

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Vinický - opravy a montáže vzduchotechniky

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká speleologická společnost, ZO 7-07 Ostrava

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český radioklub

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

World Carfree Network Europe

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborná společnost letecká

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Přistupujeme k vám ochotně. Našemu poradenství můžete důvěřovat. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stifterův pošumavský železniční spolek

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Přistupujeme k vám ochotně. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterán Car club Františkovy Lázně v AČR

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku