Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Věděcko-technická centra a spolky

Nemusíte rozumět všemu, katalog firem vám doporučí ty nejlepší, kteří umí to ostatní. Naše databáze firem zabývající se oblastí Věděcko-technická centra a spolky je zde připravena právě pro vás.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pobeskydský aviatický klub

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Věnujeme se také poradenské činnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro vědeckou kinematografii

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Uvítáme Vás při společném setkávání. Záležitosti řešíme s ochotou. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československé sdružení uživatelů programovacího jazyka Ruby, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automoto klub Horšovský Týn

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paraklub Ostrava

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jsme velice seriózní organizací. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český radioklub, Radioklub OK1KEO

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Zajišťujeme také různá setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harley-Davidson Club Praha

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profibus CZ

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Na naši serioznost se můžete spolehnout. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šumavský motoklub

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český elektro svaz o.s.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku