Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Vědecké a výzkumné instituce.

 

Tipy: Organická chemie, Biochemie, Zkoušky dopravní bezpečnosti, Měření hluku, Chemie, Puncovnictví, Genetika

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum audiovizuálních studií Filmové a televizní fakulty

Provozujeme vědeckou a výzkumnou činnost. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci. V naší výzkumné instituci jsme velice pečliví. Nabízíme také možnost odborného poradenství. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra strunných nástrojů Hudební fakulty

Poskytujeme služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko společných činností AV ČR, v.v.i.

Provádíme tu nejlepší vědeckou a výzkumnou činnost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Naše odborné poradenství Vám pomůže vyřešit Váš problém. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro nedestruktivní testování

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Naše instituce se zabývá výzkumem jaderné fyziky. Součástí našeho zaměření jsou i zkoušky dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alltracel Laboratories, spol. s r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Naše vědecká instituce se prokazuje rozsáhlými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás prioritou. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Puncovní úřad

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce. Jsme odborníci v oblasti chemie. V oblasti puncovnictví jsme opravdoví specialisté.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JKV Test, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní ústav radiační ochrany

Naše aktivity zahrnují zejména vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. V naší výzkumné instituci se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ifer - Ústav pro výzkum lesních ekosystémů, s.r.o.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Pečlivost naší práce je zaručena. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku