Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vědecké a výzkumné instituce

Vědecké a výzkumné instituce

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme klientům i velmi kvalitní přehled kontaktů s dostatkem užitečných a potřebných informací, díky kterým vám usnadníme výběr skutečného odborníka v oboru Vědecké a výzkumné instituce.

 

Tipy: Organická chemie, Biochemie, Zkoušky dopravní bezpečnosti, Měření hluku, Chemie, Puncovnictví, Genetika

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hvězdárna a planetárium J.Palisy

Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Naším specializovaným oborem jsou zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro výzkum a využití paliv, středisko využití plynů, s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je součástí naší práce. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Do své činnosti vždy vkládáme široké oborové znalosti. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá hvězdárna Lipany

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Pečlivost je součástí všech našich činností. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Jednou z hlavních specializací naší instituce je poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Táborská hvězdárna

Jsme specialisté na vědeckou a výzkumnou činnost. Naše odborné poradenství určitě oceníte. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna v Úpici

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Pečlivost je v naší práci zásadní. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Hlavním oborem naší instituce je poradenství. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Naše instituce se zabývá zkouškami dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická Litomyšl

Naše instituce se zabývá vědeckou a výzkumnou činností. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. V naší instituci využíváme zejména bohaté znalosti. Jednou z našich specializací je poradenství. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Vzdělaní zaměstnanci jsou primární součástí našeho týmu. Naše instituce přináší i možnost odborného poradenství. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SELGEN, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Naše vědecká a výzkumná instituce je založena především na pečlivosti. V naší instituci působí pouze vysoce vzdělaní zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Věnujeme se vědecké a výzkumné činnosti. Naše instituce nabízí i poradenství. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Jsme vědeckou institucí, jejíž prioritou je pečlivost. Ochota je v naší instituci samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tesla Holding, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Oslovte naši instituci ohledně poradenství. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Naše činnost vyžaduje velkou pečlivost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku