Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ústavy sociální péče

Potřebujete-li se zorientovat v oblasti zaměřené na oblast Ústavy sociální péče a najít profesionály, kteří splní vaše přání a požadavky, vytvořili jsme pro vás kompletní a ucelený seznam firem a organizací zaměřených na oblast vašeho zájmu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Santé - Domov pro osoby se zdravotním postižením

Poskytujeme odborné služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete poradit. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Využijte náš denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letohrádek Vendula

Ohledně ochrany sociálních a pracovních práv vám nabízíme pomocnou ruku. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Neváhejte navštívit náš denní stacionář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Města Kroměříže

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Spolehněte se na náš denní stacionář. Naše organizace poskytuje sociální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radost, domov pro osoby se zdravotním postižením

Obraťte se na nás, pokud hledáte ochranu pro svá sociální a pracovní práva. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov Sluneční dvůr

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. Pokud nezvládnete vyřídit žádost sami, tak vám s ní pomohou naši zaměstnanci. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše pečovatelská služba je velice spolehlivá. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou

Poradíme Vám, jak nejlépe ochránit svá sociální a pracovní práva. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nové Zámky - ústav sociální péče

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. Jsme sociální organizace s ochotnými zaměstnanci. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba - Domovinka - Dubina

S ochranou sociálních a pracovních práv vám ochotně pomůžeme. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav sociální péče pro mentálně postiženou mládež a dospělé

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. Zaměřujeme se na aktivity pro mentálně postižené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku