Nepřehlédněte

Ústavy sociální péče

Potřebujete-li se zorientovat v oblasti zaměřené na oblast Ústavy sociální péče a najít profesionály, kteří splní vaše přání a požadavky, vytvořili jsme pro vás kompletní a ucelený seznam firem a organizací zaměřených na oblast vašeho zájmu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sluneční domov - místní organizace SPMP, Praha 9

Na naši ochranu sociálních a pracovních práv se můžete s klidem spolehnout. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Naše organizace dbá na velkou ochotu. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Poskytujeme kvalitní sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby Karviná

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Otevřeno máme vždy během úředních hodiny. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše organizace vám poskytne opravdu zaručené rady. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pístina - domov pro osoby se zdravotním postižením

Domáhejte se u nás pomoci v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám v rámci naší organizace opravdu cenné rady, které zaručeně oceníte. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty profesionálního personálu naší organizace. Pokud u nás o něco žádáte, pomůžeme vám s vyřízením žádosti. Zprostředkujeme sociální služby na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní ústav sociálních služeb v Sokolově

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše pracovní organizace se zaručí za velkou ochotu. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Dětské středisko Březejc- Ústav sociální péče

Využijte našich znalostí v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotně vám pomůžeme se sociálními a pracovními záležitostmi. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGAPÉ

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotný personál naší organizace je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. V úředních hodinách nás můžete navštívit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav Žulová - Ústavy sociální péče

Využijte naše služby v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ječmínek, o.p.s.

S naší ochranou sociálních a pracovních práv budete jistě spokojeni. Naše organizace funguje během úředních hodin. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sociálních služeb Liblín, příspěvková organizace

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé rady, které oceníte. Ochota je v naší organizaci vždy na prvním místě. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb Jirkov - Ústavy sociální péče

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Využijte služby naší organizace a našeho zkušeného personálu, který vám vždy rád poradí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše organizace funguje během úředních hodin. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naše organizace poskytuje pečovatelské služby. Jsme odborníky na sociální služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku