Nepřehlédněte

Úřady městysů

Nemůžete sehnat někoho, kdo by vám pomohl vyřešit oblast Úřady městysů? Podívejte se do našeho katalogu, který obsahuje seznam firem zabývajících se právě oblastí Úřady městysů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Všeruby - úřad městyse

Využijte působnosti našeho samosprávního úřadu. Máme pro vás v rámci samosprávy připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Vždy od nás můžete očekávat ochotné jednání. Mezi žánry knih v naší knihovně si vybere každý. Schvalujeme také žádosti o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vranov nad Dyjí - úřad městyse

Náš úřad se zabývá samosprávou. Využijte našich služeb s vyřizováním žádostí. Otevřeno během úředních hodin máme pro všechny občany. Součástí našeho úřadu je i stavební úřad. Naší specializací je poskytování služby Czech Point. Mezi knihami z naší knihovny najdete jistě knihy, které zajímají i vás. Poskytování sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenice - úřad městyse

Plníme funkce veřejné samosprávy. U nás jsme maximálně ochotní ke všem klientům. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Na našich pobočkách můžete také využít veškerých služeb Czech Pointu. Seznamte se s nabídkou nových titulů naší knihovny. U nás si můžete zažádat o přidělení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zápy - úřad městyse

Zvyšování výkonnosti naši samosprávy vás mile překvapí. Zajišťujeme vysoce kvalitní služby Czech Point pro občany i podnikatele. Záleží nám na tom, aby naše knihovna byla dobře vybavena. Jako samospráva se soustředíme na sociální dávky. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Potřebujete-li vydat nový občanský průkaz, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolinec - úřad městyse

Jsme samosprávní celek, který se snaží o lepší obec. Poskytování poradenství je v kompetenci našich zaměstnanců. Pokud se vám nepodaří vyřídit vaši žádost ve stanoveném termínu, máte možnost podat stížnost na postup konkrétního úředníka. Naši úředníci vám poradí vždy s ochotou. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Všetaty - úřad městyse

Naše samospráva zajišťuje pro občany výkon veřejné správy. Pokud si potřebujete vyřídit žádost, dostavte se v úředních hodinách k příslušnému pracovníkovi našeho úřadu. Pro občany otevíráme během úředních hodin. Služby samosprávy a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Přihlaste sebe i své děti na oddělení evidence obyvatel. Novou stavbu musíte vždy ohlásit na místním stavebním úřadě. Rádi pro vás vyřídíme žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holany - úřad městyse

Součástí naší aktivity je zajišťování samosprávy. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy. Běžně je u nás otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva dbáme i na maximální ochotu. Na našem úřadu se zabýváme také vyřizováním žádostí. Na naši pobočce Czech Point si můžete také nechat ověřit pravost podpisů a listin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svojanov - úřad městyse

Naše instituce se věnuje samosprávě. Rádi vám poskytneme kompletní servis při vyřizování žádostí. Kontaktujte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme komplexní poradenství. Ochotné jednání na našem úřadě je samozřejmostí. Také služeb Czech POINTu můžete využít v budově naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klenčí pod Čerchovem - úřad městyse

Naše samospráva úspěšně splní všechny vaše požadavky v naší oblasti. Vždy od nás můžete očekávat ochotné jednání. Přijďte si vaše žádosti vyřídit k nám na úřad. S knihami z naší knihovny si užijete hodiny zábavy. Pokud už nevíte kudy a kam, přijďte se k nám zeptat, na jaké sociální dávky máte nárok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Janov - úřad městyse

V naší samosprávě se staráme o veřejné zájmy. S našimi zákazníky jednáme ochotně a seriózně. Jednotlivé orgány našeho úřadu mají otevřeno během svých úředních hodin. Jednou z našich služeb je také poradenství. Při dodržování instrukcí našich zaměstnanců při vyřizování žádosti si ušetříte čas i nervy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku