Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Auto-Moto > Auto-moto služby > Úpravy vozidel pro invalidy

Úpravy vozidel pro invalidy

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Úpravy vozidel pro invalidy, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TH motors - Tomáš Horák

Naše firma se specializuje na nabídku v oblasti auto moto. U nás poskytujeme odborné znalosti z oboru auto-moto. Jsme firma, která poskytuje dobrou cenu v oblasti auto-moto služeb. Naše služby jsou nabízeny vždy s maximální ochotou. K našim službám patří instalace automatického ovládání spojky (autoclutch).

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IROA-HDC, spol. s r.o.

Zajišťujeme nabídku služeb v oblasti auto moto. S naším automatickým ovládáním spojky budete moci vaši spojku ovládat o něco komfortněji. Rádi se budeme věnovat i pravidelným prohlídkám vašeho vozidla. Pokud sháníte rozvoz motorové nafty s vlastní cisternou, jste u nás na správné adrese. Námi provozovaná mycí linka si poradí s každou nečistotou. Nabízíme k prodeji také motorovou naftu. Rádi vám nabídneme k prodeji také sortiment autokosmetiky. Naše služby jsou samoživitelkám k dispozici se slevou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Mikeš- Auto Trend

Provozujeme podnik s bohatou nabídkou v oblasti auto moto. Automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z námi nabízených služeb. Poskytujeme pravidelné prohlídky vašeho vozidla. Do nabídky našich služeb patří také rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Provozujeme mycí linku, která změní vaše auto k nepoznání. Prodej nafty je naše hlavní zaměření. Můžeme nabídnout široký výběr kvalitní autokosmetiky. Matky samoživitelky u nás mají slevu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Protec metal, s.r.o.

Zajišťujeme nabídku služeb v oblasti auto moto. Spolehněte se na naše profesionální služby. Můžeme vám zajistit namontování automatického ovládání spojky (autoclutch). Poskytneme vám pravidelné prohlídky motorového vozidla za přijatelnou cenu. Oslovte nás, pokud máte zájem o rozvoz motorové nafty naší cisternou až do místa vaší firmy. Provozu naší mycí linky může využít každý majitel auta. Mimo jiné služby a zboží nabízíme k prodeji také motorovou naftu. U nás je vám k dispozici také prodej vybrané autokosmetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Invacar, s.r.o.

I vám se bude líbit naše nabídka v oblasti auto moto. Zakládáme si na kvalitním prostředí. Také přestavba na automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z našich služeb. Využijte naší nové služby na pravidelné prohlídky pro motoristy. Jednoduše si u nás sjednejte rozvoz motorové nafty naší cisternou do vaší firmy. Provozujeme pro naše zákazníky kvalitní mycí linku. Využijte našich služeb v oblasti prodeje motorové nafty. Nabízíme služby v oblasti prodeje autokosmetiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Píbal - JP SERVIS

Naše firma se zabývá rovněž nabídkou v oblasti auto moto. Vašim vozidlům zajistíme automatické ovládání spojky - autoclutch. Zajistíme vám pravidelné prohlídky vašeho vozu. I vaše firma si může sjednat rozvoz motorové nafty naší cisternou. Rádi vás přivítáme a umyjeme vaše auto v naší moderní mycí lince. Mezi naše služby patří také prodej motorové nafty. Zabýváme se prodejem špičkové autokosmetiky. Pro naše zákaznice, samoživitelky, máme připravené lákavé slevy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

API CZ, s.r.o.

Rádi vám zprostředkujeme služby v oblasti auto-moto. Nabízíme vám také zajištění automatické ovládání spojky pro vaše vozidla. Zajišťujeme pravidelné prohlídky všech vozidel. Zajišťujeme také rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Naše firma nabízí klientům provoz kvalitní mycí linky. Naše firma vám zajistí prodej kvalitní motorové nafty. Vaše auto potřebuje také ošetřit a proto vám my prodáme tu nejlepší autokosmetiku pro něj. Naše autoškola nabízí slevy pro samoživitelky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hurt montáž úprav do vozidel pro zdravotně postižené osoby

Rádi vám zprostředkujeme služby v oblasti auto-moto. Ručíme za kvalitu našich služeb. Opravu vašeho auta provedeme rychle, takže nebudete muset dlouho čekat. Pro vaše vozidla zajistíme automatické ovládání spojky (autoclutch). Zaměřujeme se na pravidelné prohlídky dopravních prostředků. K přepravě motorové nafty využíváme vlastní cisternu. Zajišťujeme provoz mycí linky. Zabýváme se prodejem kvalitní motorové nafty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Jenčovský - Úpravy vozidel pro invalidy

Rádi přicházíme s výhodnou nabídkou v oblasti auto-moto. Naše firma se zaměřuje na moderní auto-moto služby. Při vaší návštěvě poznáte na vlastní kůži kvalitu našich služeb. Vyzkoušejte si naši novou službu automatického ovládání spojky (autoclutch). Nabízíme kvalitní pravidelné prohlídky. I vaše firma si může sjednat rozvoz motorové nafty naší cisternou. Rádi vás přivítáme a umyjeme vaše auto v naší moderní mycí lince. Zabýváme se také prodejem sortimentu kvalitní motorové nafty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

META Plzeň, s.r.o.- Úpravy vozidel pro invalidy - Služby pro firmy - Zámečnictví

Široká nabídka v oblasti auto moto je hlavní upoutávkou naší firmy. Přijďte se přesvědčit o kvalitě námi nabízených služeb. Díky zařízení autoclutch je spojka ovládána automaticky. Zaměřujeme se na pravidelné prohlídky dopravních prostředků. I vaší firmě můžeme zajistit spolehlivý rozvoz motorové nafty naší cisternou. Pro naše zákazníky je k dispozici provoz mycí linky. Námi prodávaná motorová nafta je kvalitní a díky tomu má váš vůz nižší spotřebu. Nabízíme vám k prodeji naší autokosmetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku