Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Úplné střední vzdělání

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Úplné střední vzdělání? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci jsou vybaveni odbornou znalostí. Využijte možnosti kvalitního studia na naší střední škole. Naše gymnázium poskytuje služby na vysoké úrovni. Obědy v naší jídelně jsou připravovány z čerstvých surovin. Poskytujeme vzdělání všem fotografům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Brno, Vídeňská

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Přijďte studovat na naši střední školu. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu. Naše jídelna je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové školy Hodonín

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Nabízíme serióznost při vzdělávání každého z vás. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Ochota poradit vám ohledně studia je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené Praha

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OPEN GATE

Naše služby se vyznačují velmi příjemným prostředím. Poskytujeme služby v rámci ubytování. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší družině. Studentům je k dispozici školní jídelna. Naše vysoká škola je jedna z nejlepších v okolí. Na našem gymnázium se vaše děti naučí samostatnosti. Naše střední škola učí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Karviná

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. I vaše dítě si zamiluje přístup naší základní školy. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Zveme Vás ke studiu na našem gymnáziu. V naší jídelně připravujeme vyváženou a pestrou stravu. Ukážeme vám, jak se stát dobrým fotografem. Vedeme semináře na různá témata..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá střední odborná škola Profes, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. V naší vzdělávací instituci působí kvalifikovaný personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 9, Litoměřická

Zlepšete si své vědomosti v našem příjemném prostředí. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Poskytujeme speciální poradenství. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Využijte možnosti kvalitního studia na naší střední škole. Naše gymnázium dovede vaše děti k dospělosti. V naší jídelně připravujeme zdravé pochoutky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konzervatoř České Budějovice

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku