Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy > Úplné střední vzdělání (Praha)

Úplné střední vzdělání Praha

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Úplné střední vzdělání? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obchodní akademie Praha 7, Jablonského

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Studujte kvalitně na naší střední škole. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu. Naše vzdělávací instituce má i vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Naše gymnázium se zaměřuje na velmi kvalitní vzdělání dětí. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 6, Arabská

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Prozkoumejte možnosti, které Vám přináší naše základní škola. Chcete-li dobré vzdělání, studujte na našem gymnáziu. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Přímo u nás můžete využít služby fotografa. Čtenářům nabízíme knihy nejrůznějších žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Praha 10

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Jídlo z naší jídelny chutná skvěle. Máme pro vás připravenou bohatou a zajímavou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola podnikatelská PROFIT, spol. s r.o.

Soukromá střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů management obchodu a služeb, management sportu a dvouletého nástavbového oboru podnikání a management s možností tříletého dálkového studia. Na škole působí metodik prevence, výchovný poradce, psycholog i právní poradce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

První česko - ruské gymnázium, s.r.o.

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. O naše studenty se ochotně staráme. U nás získáte znalosti z různých oborů. Učitelé na naší střední škole vedou děti k samostatnosti. Přihlaste své děti na naše gymnázium. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Škola 2000, s.r.o.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. S naším poradenstvím jsou klienti nadmíru spokojeni. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 7, Nad Štolou

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Ochota pomoci Vám je nám vlastní. Studentům našeho gymnázia poskytujeme kvalitní vzdělání. Naše jídelna připravuje různé pokrmy, které jsou nejenom chutné, ale i zdravé. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost. Naše instituce vám poskytuje služby v rámci knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Karla Sladkovského Praha

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Rozšíříme vaše znalosti. U nás je ochota vždy zaručena. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zaměstnanci našeho gymnázia se spolehlivě věnují všem dětem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra jazyků Policejní akademie České republiky

Katedra zajišťuje výuku anglického, francouzského, německého a ruského jazyka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku