Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy > Úplné střední vzdělání (Praha)

Úplné střední vzdělání Praha

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Úplné střední vzdělání? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Konzervatoř Duncan centre

Jsme vzdělávací instituce, kde najdete velice příjemné prostředí. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Poradenství je také náplní naší práce. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Jsme škola, která si dává záležet na velké ochotě. Naše bohaté znalosti předáváme svým studentům. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola Bohemia Regia Praha, s.r.o.

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá. Můžete také využít našeho osobního poradenství. U nás získáte znalosti z různých oborů. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 1, Josefská

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arcibiskupské Gymnázium v Praze 2

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Kvalitní vzdělání získáte na naší střední škole. Na našem gymnáziu Vám garantujeme výborné vzdělání. V naší jídelně jsme se zaměřili na zdravou a chutnou stravu. Jsme tím správným místem, pokud chcete být dobrým truhlářem. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Vyberte si z naší široké nabídky seminářů. V rámci naší instituce funguje také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.Slovanské soukromé gymnázium

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Naše vzdělávací instituce z vás udělá tesaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jana Keplera Praha

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Jídelna je součástí naší instituce. Přímo u nás můžete využít služby fotografa. Naše vzdělávací instituce má i vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Zázemí naší vzdělávací instituce tvoří mimo jiné i jídelna. Naše instituce vám pomůže stát se v budoucnu profesionálním fotografem. Všechny naše semináře jsou velice zajímavé. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Oty Pavla

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Obraťte se na naše poradenství. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Jsme gymnázium s kvalifikovanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku