Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce > Střední školy > Úplné střední vzdělání (Praha)

Úplné střední vzdělání Praha

Nevíte si rady s výběrem firmy nebo instituce z oblasti Úplné střední vzdělání? Zkuste se podívat do našeho do naší unikátní databáze, která vám poskytne dostatek cenných informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

1.Slovanské soukromé gymnázium

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí vhodné pro vzdělávání. Ve vzdělávání využíváme serióznost. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní Konzervatoř Praha - International conservatory Prague, s.r.o.

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Na naší střední škole mohou studenti trávit i volný čas. Naše vzdělávací instituce z vás udělá tesaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jana Keplera Praha

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Našemu gymnáziu záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Jídelna je součástí naší instituce. Přímo u nás můžete využít služby fotografa. Naše vzdělávací instituce má i vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Jana Nerudy, škola hlavního města Prahy

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Nabízíme kvalitní služby gymnázia. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Zázemí naší vzdělávací instituce tvoří mimo jiné i jídelna. Naše instituce vám pomůže stát se v budoucnu profesionálním fotografem. Všechny naše semináře jsou velice zajímavé. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Oty Pavla

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Obraťte se na naše poradenství. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Jsme gymnázium s kvalifikovanými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka Praha

U ná snaleznete příjemné prostředí. Využijte možnosti odborného poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Vášniví čtenáři si jistě rádi najdou cestu do naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. soukromá taneční konzervatoř v Praze, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Zakládáme si na seriozním jednání. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 6, Nad Alejí

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace. Záměrem našeho gymnázia je dostatečná vzdělanost dětí. Jsme vysoká škola s dobrou pověstí. K našemu vybavení náleží příjemná jídelna. Pro čtenáře jsme připravili nepřeberné množství svazků různých žánrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 4, Postupická

Vytváříme příjemné prostředí. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Přijímáme přihlášky na naše gymnázium. Těšíme se na Vás v naší útulné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Praha 4, Budějovická

Provozujeme všeobecné čtyřleté a osmileté gymnázium či šestileté česko-španělské studium. Pro žáky jsou zajištěny nepovinné předměty - angličtina, francouzština, němčina, tělesná výchova, sborový zpěv či dramatický krouže. Dále jsou zajištěny exkurze a olympiády.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku