Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Karla Havlíčka Borovského

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávání jsou naší prioritou. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace vizážistů a stylistů České republiky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Cantamus Corde Jezeřany-Maršovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel lidové kultury Kašava

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se hrají kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení AQUALUNG

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naši členové jsou velmi ochotní. Připravíme poradenství na míru. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Comeback, umělecká agentura, spol. s r.o.

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Těšíme se na společné setkávání. Serioznost je naší devizou. Ochotou rozhodně nešetříme. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Essentia, o.s.

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro obnovu a rozvoj uměleckých a řemeslných tradic

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Promusic

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. S každým jednáme seriozně. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Přijďte se zapojit do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku