Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KANTILÉNA, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio B-Fresh

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artforum

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Jsme odborníci i v poradenství. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polské umělecké sdružení ARS MUSICA

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlahol Mysločovice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Máme seriozní přístup. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio múzické výchovy

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. U nás můžete se seriózností počítat. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká jazzová společnost

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ensemble Guillaume, o.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Získejte naše seriózní služby. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Také poskytujeme poradenství v oboru. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení na podporu Galerie Václava Špály

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salvátor - Chrudim

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku