Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taneční klub TREND Ostrava

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Dále se také zabýváme poradenstvím. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní sdružení Jánošík Brno

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Opera Diversa

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

in spe

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Jednáme s ochotou. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hukilau Square Dance Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Jakuba Vandrovce

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Fides

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost poezie

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naši činnost tvoří také poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec spisovatelů

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Sdružujeme judisty ze širokého okolí. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybanaruby, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytneme vám také poradenství. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku