Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnský studentský sbor Vox iuvenalis

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Hajduch - Taneční a pěvecký soubor.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Spolehněte se na naše cenné rady. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Depresivní děti touží po penězích

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. U nás se dočkáte užitečných rad. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Věnujeme se hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Jasénka - Vsetín

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Uvítáme Vás při společném setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Vedeme oddíl kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení pražských učitelek

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Nabízíme společná setkávání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cantus Amici, o.s.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Nabízíme také poradenské služby. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.N.U. sdružení mladých nezávislých umělců

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unijazz - Sdružení pro podporu kulturních aktivit

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro improvizaci v umění

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku