Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Skupina historického šermu TIZON

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. Vše řešíme s ochotou. Serioznost je naší devizou. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Michal Pospíšil, hudební vystoupení

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Lipovjan

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Jedině my vám dobře poradíme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Naší hlavní činností je vedení folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Body Rockers - Umělecká sdružení a spolky

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Náš spolek je seriozní. Naší výsadou je kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vizovjánek - soubor valašských písní a tanců

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Serioznost je naše druhé jméno. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká Händelova společnost

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Nabízíme vám různé poradenské služby. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier 90

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OMNIMUSA

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Zaručíme se za ochotu svých členů. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Orfej

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo HUDRADLO, studio tvořivé dramatiky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Jsme sdružení herců provozujících divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku