Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení pro umění a výchovu Talent

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ars Brunensis Chorus

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Community Dancers Brno, o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hynkovo hravé divadlo, o.s.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení slezských učitelek Opava

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada rodičů a přátel dětí dětského folklorního souboru Valášek

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční škola Standardklub Praha

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hana Jelínková - modern dans

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Florea, o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace symfonických orchestrů a pěveckých sborů České republiky

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Jsme místem pro společná setkávání. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku