Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pražačka art blok

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební sdružení Ďáblík

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství. Prvořadá je pro nás serioznost. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dan Gerych-dětský sbor Rolnička

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro hudební vědu

Naše sdružení je tu pro lidi. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Maják Faros

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zveme všechny na hraní kuželek. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení FEST 2004

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Svatopluk Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orchestr Primavera při ZUŠ Na Střezině

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podbezdězský spolek intelektuální, poetický a okrašlovací

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku