Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slováček

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Organizujeme společná setkávání. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor J.K.Tyla ve Slatině

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Členové našeho hereckého spolku založili vlastní divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barocco sempre giovane, o.p.s.

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Jsme místem pro různá setkávání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční osada Jizerský bodlák

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Zajišťujeme také různá setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Karla Havlíčka Borovského

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Důležité pro nás je seriozní jednání. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávání jsou naší prioritou. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace vizážistů a stylistů České republiky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Cantamus Corde Jezeřany-Maršovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel lidové kultury Kašava

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se hrají kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení AQUALUNG

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naši členové jsou velmi ochotní. Připravíme poradenství na míru. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku