Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Bounce Clan

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Vše řešíme ochotně. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Zlín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proskovice

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Osada Horní Bříza

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PSMU - pěvecké sdružení moravských učitelů

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel umění v České republice

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Jelikož se věnujeme divadlu, tak provozujeme divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Alfred

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Rastislav - Umělecká sdružení a spolky

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební sdružení Zlín

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Věřte naší serioznosti. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kühnův dětský sbor, o.p.s.

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku