Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Seniorský folklorní soubor Ischias

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Najdete u nás i poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beat out

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Jednou z našich předností je ochota. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Funky dangers

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Vojta

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Zajišťujeme také různá setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub angažovaných muzikantů

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Jednáme s ochotou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Q

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Připravíme poradenství na míru. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Jednou z našich předností je ochota. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtyři dny - občanské sdružení

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vsacan - Vsetín

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Literární vysočina

Zabýváme se sdružením lidí. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku