Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení Q

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek je seriozní. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přílepský kulturní spolek

Naše sdružení je tu pro lidi. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel dětského pěvěckého sboru Radost Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Našim radám můžete věřit. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Musica Minore

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytmika Šumperk

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum tance o.s.

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký krúžek Svatobořice - Mistřín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Provozujeme úspěšný folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Harmonika

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Bohuslava Matiáše

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. S radostí poskytujeme i poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Obědovice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Našim radám můžete věřit. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku