Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětská opera Praha

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Jsme seriozní organizací. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro tvořivou dramatiku

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská magická lóže

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Teatro alla Moda

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Specializujeme se na oblast poradenství. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českolipský dětský sbor

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Švancara - umělecké sdružení

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Jedině my vám dobře poradíme. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlásek - sdružení dětských pěveckých sborů

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artczech.com

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Záležitosti řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornforum - česká hornová společnost J.V.Sticha Punto

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Přijďte na některá naše setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku