Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městské centrum kultury a vzdělávání

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heřmánek

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naši činnost tvoří také poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Zajímáme se o tradice, o čemž vypovídá mimo jiné náš populární folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmářské trhy

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Iniciujeme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura srdcem

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Důležité pro nás je seriozní jednání. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hron

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnský studentský sbor Vox iuvenalis

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Hajduch - Taneční a pěvecký soubor.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Spolehněte se na naše cenné rady. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Depresivní děti touží po penězích

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. U nás se dočkáte užitečných rad. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Věnujeme se hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Jasénka - Vsetín

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Uvítáme Vás při společném setkávání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Vedeme oddíl kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku