Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dechová hudba Valaška

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOERSTROVO KOMORNÍ PĚVECKÉ SDRUŽENÍ

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond U Slunce a Luny

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Náš spolek je seriozní. Ohromíme vás naší maximální ochotou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní balet Praha, o.p.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kim - club Praha

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení členů a přátel národopisného souboru KOHOUTEK

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Street Busters

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Open art Nová Paka

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Na našich táborech děti získají nové přátele. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká profesionální taneční federace

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace je velice ochotná. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku