Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Romů Dživipen

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Přijďte na některá naše setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Máme seriozní přístup. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Music & Theatre S.G.Pitaš

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bandance- Občanské sdružení

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Somebody´s singing

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Děčínský pěvecký sbor

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Je pro vás připraveno i poradenství. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vzdorospolek - literární sdružení

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Galerie Hollar

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bluegrassová Asociace České republiky

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Našemu poradenství můžete důvěřovat. V našem sdružení preferujeme serioznost

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadla Kladno, s.r.o.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Poskytujeme poradenství i konzultace. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní studio Dialog

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Spolehněte se na naše cenné rady. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Umožníme vám pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku