Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hukilau Square Dance Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Jakuba Vandrovce

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Fides

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost poezie

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naši činnost tvoří také poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obec spisovatelů

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Těšíme se na Vás na našem táboře. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Sdružujeme judisty ze širokého okolí. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybanaruby, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytneme vám také poradenství. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Koubek - písničkář, spisovatel a filmař

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Naše instituce nabízí také poradenství. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamarádi Orlických ozvěn

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Jednáme jedině seriozně. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský pěvecký sbor Perchta Český Krumlov

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor severočeských učitelů Česká Lípa

Podporujeme sdružení lidí. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku