Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TakyRyba

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FreeTime

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Nechte se s námi pohltit kuželkami. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Do & Do ORLOVÁ družstvo umělců

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. V našem sdružení preferujeme serioznost Svým členům nabízíme společné setkávání. Připravíme poradenství na míru. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel loutkového divadla Jiskra v Praze 8 - Kobylisích

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldstars o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ženský pěvecký sbor Iuventus paedagogica

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz autorů a interpretů

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Specializujeme se na oblast poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský filharmonický sbor

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura Cabrov o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třebíčský operní festival

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku