Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Javorníček Brno Dětský folklorní soubor

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Pořádáme také tábory. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gaudeamus

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub DOMINO Orlová

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie českých spisovatelů

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz českých divadelních ochotníků

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Association for Computing Machinery Special Interest Group on Computer Graphics

Jsme dobrovolným sdružením lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolský umělecký soubor, obecně prospěšná společnost

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chorus Angelus

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Připravíme poradenství na míru. Organizujeme společná setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel dobré hudby

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Animata

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku