Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Venkovská dudácká muzika Bedrník

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. S každým jednáme seriozně. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Vysoké Mýto

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Připravujeme různá zájmová setkávání. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční škola Stanislava Schöna Lastdanceteam

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Umožníme vám pravidelná setkávání. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Důležité pro nás je seriozní jednání. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor Vojan Hrádek nad Nisou

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Pravidelně se společně setkáváme. Zaměřujeme se na seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Dunaječek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Zaměřujeme se na společná setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Mošnov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. U nás můžete realizovat různá setkávání. Jsme gymnastický spolek s dlouhou tradicí. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní centrum Poděbrady

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDM

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přistupujeme k vám ochotně. Zajišťujeme také různá setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LR cosmetic Dance team

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Českomoravská studentská společnost Williama Shakespeara

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V našem sdružení preferujeme serioznost Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku