Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Crazy Dancers Square Dance Club

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost tance při Taneční konzervatoři Praha

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní studio VĚŽ

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Ochota poradit je pro nás základ. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor ŠOK Staré Město o.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Těšíme se na společné setkávání. Oslovte nás i za účelem poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. I vy se můžete stát členem našeho divadelního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecká cimbálová muzika

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Těšíme se na společné setkávání. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Čtyřlístek

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Na Štaci, o.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravské děti

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní hudební festival Janáčkův máj, o.p.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Najdete u nás i poradenství. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost kontrabasistů

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Nabízíme vám různé poradenské služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku