Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společnost pro zachování Hořických pašijových her

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Zajišťujeme také poradenskou činnost. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký krúžek v Brně

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Sázíme rovněž na poradenství. Jednáme s každým serózně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Včelaran

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Rokaso Uherské Hradiště o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČeskýRock

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace uměleckých a produkčních agentur ČR

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Získejte naše seriózní služby. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní společnost Kozlovice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh přátel Severáčku

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor písní a tanců Josefa Vycpálka - Praha - umělecké sdružení

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Přistupujeme k vám ochotně. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor KUNOVJAN

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Věci řešíme ochotně. Serioznost je u nás prvořadá. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zajímáme se o tradice a provozujeme vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku