Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení FEST 2004

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Svatopluk Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orchestr Primavera při ZUŠ Na Střezině

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podbezdězský spolek intelektuální, poetický a okrašlovací

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Bendl

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Zaručíme se za ochotu svých členů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Děčínské barokní kvarteto

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní sdružení TYL

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kašpar

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pražských malířů

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Klubové vedení je seriozní. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Přijměte pozvání na naše společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku