Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

RAPpresent Karlovy Vary

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Těšíme se na společné setkávání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Volné Sdružení Východočeských Divadelníků

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Calipso- výuka tanců

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Záležitosti řešíme ochotně. S námi získáte i možnost poradenství. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský pěvecký sbor Skřivánek

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme vzájemná setkávání. S radostí poskytujeme i poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. S námi vás budou kuželky bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel folkloru Severní Hané - Umělecké sdružení a spolek

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wakantopa - w kruhu- Umělecká sdružení a spolek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský pěvecký sbor o.s.

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Jsme odborníci i v poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecká společnost Orbis pictus: Europa

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecká agentura Rajcha

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pěveckého sboru Camerata

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku