Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení členů a přátel národopisného souboru KOHOUTEK

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Street Busters

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Open art Nová Paka

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Na našich táborech děti získají nové přátele. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká profesionální taneční federace

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace je velice ochotná. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek divadelních ochotníků Derniéra

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Přistupujeme k vám ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení dětí a mládeže - Březiňáček

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub CrossDance při 4. ZŠ Kolín

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jim Team Jan Vrátný

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Setkávání jsou naší prioritou. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Různých Jmen

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nabízené poradenství jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku