Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vilém Tetera

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. U nás můžete se seriózností počítat. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní zařízení města Slaného

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Pazderník

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

lem81 - orchestr Petra Holuba

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Oslovte nás i za účelem poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení SMT Skuteč

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizují se u nás společná setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SDG

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Jednáme s každým serózně. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kovářovská OPONA o.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnský studentský sbor Vox iuvenalis

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Hajduch - Taneční a pěvecký soubor.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Spolehněte se na naše cenné rady. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku