Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Paleta - sdružení mladých výtvarníků

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jablonecká píšťalka

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Canzonetta Bludov- Umělecké sdružení a spolek

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Bartovský, taneční studium

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský smíšený pěvecký sbor, o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Naši zpěváci založili také populární pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Aloise Jiráska Úpice - jednota divadelních ochotníků

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BuranTeatr o.s.

Podporujeme sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše rady vám v mnohém pomohou. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro zachování Hořických pašijových her

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Zajišťujeme také poradenskou činnost. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký krúžek v Brně

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Sázíme rovněž na poradenství. Jednáme s každým serózně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku