Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kultura Cabrov o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třebíčský operní festival

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub lidové tvorby

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naší výsadou je kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium pro arte antiqua

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

My, sdružení pro taneční a pohybové divadlo

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Našim radám můžete věřit. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Iuventus Svitavy

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Tenis je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium Verbascum

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie 1872 Kolín - občanské sdružení hudebníků, příznivců a přátel orchestru Františka Kmocha

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Artefaktum - CZ

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chudoba

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Pracujeme poctivě a ochotně. Serioznost je naše druhé jméno. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku