Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení přátel Slováckého souboru Kyjov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Ochotně vás přijmeme mezi sebe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tachovský dětský sbor

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jednou z našich předností je ochota. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaos - Klub přátel divadla

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Umožníme vám pravidelná setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení mladých hudebníků - In musica veritas

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Oslovte nás i za účelem poradenství. Jsme profesionálové s maximální ochotou. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Siloe Cantus

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sonaglio. o.s.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zpěvácký spolek Hlahol v Praze

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní společnost Alta o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vivat musica Kraslice

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení členů a přátel Smíšeného sboru Jitro

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Jsme místem pro různá setkávání. Poskytneme vám také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku