Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Lukáš Navrátil

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Pracujeme poctivě a ochotně. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Neomluvené divadlo

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny hráče kuželek. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Permoník

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dechová hudba Valaška

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOERSTROVO KOMORNÍ PĚVECKÉ SDRUŽENÍ

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond U Slunce a Luny

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Náš spolek je seriozní. Ohromíme vás naší maximální ochotou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní balet Praha, o.p.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kim - club Praha

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení členů a přátel národopisného souboru KOHOUTEK

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku